عنوان مورد انتظار Gigantic پس از چندین بار تاخیر در پخش، بالاخره دیروز به صورت رایگان برای رایانه‌های شخصی و خانواده اکس باکس وان منتشر شد. در ادامه این خبر با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

چند سال قبل را به خاطر می‌آورید که اکثر توسعه دهندگان بازی‌های اکشن با محوریت قهرمانی می‌ساختند؟ عناوین Overwatch، BattelCry و BattleBorn از همین دسته بازی ها بودند. Gigantic نیز در همان زمان در این دسته بازی معرفی شد و بالاخره پس از مدت ها انتظار اکنون شاهد عرضه این بازی هستیم.
طبق اخبار منتشر شده، این بازی از امروز به صورت رایگان روی رایانه‌های شخصی و خانواده اکس‌ باکس وان قابل دسترسی است. همچنین بسته به‌روزرسانی منتشر شده اولیه برای Gigantic اکنون ۱۹ شخصیت قابل بازی دارد که آخرین آنها Ramsay، یک شمشیر‌زن با ضرباتی سنگین و مهلک است. طبق صحبت‌های موتیگا، توسعه دهنده‌ی این بازی از اینا به بعد هر ماه یک شخصیت جدید به بازی اضافه خواهد شد.
در مقایسه جلوه دیداری Gigantic با عنوان پرچمداری مانند Overwatch که شخصیت‌های کارتونی و رنگارنگ را در سبک شوتر ارائه می‌دهد، باید گفت حالت سوم شخص و زبان طراحی ساده‌تر Gigantic آن را بیشتر شبیه به Team Fortress 2 کرده است. همچنین این بازی به Smite و Battleborn که در سبک MOBA و سوم شخص هستند نیز کم شباهت نیست. مسابقات در Gigantic از دو تیم ۵ نفره تشکیل شده‌اند که در یک نقشه جریان دارد. هر تیم یک Guardian (موجودی عظیم با توانایی‌های منحصر به فرد) دارد و هدف بازی این است که Guardian تیم مقابل را از پای در آورید.

هرچند Gigantic به صورت رایگان عرضه شده است، اما می‌توان یک بسته Ultimate به قیمت ۳۰ دلار را برای دریافت تمام ۱۹ قهرمان ارائه شده کنونی و تمام قهرمانان این بازی که در آینده منتشر خواهند و همچنین تعدادی پوسته، تقویت کننده و مقداری پول داخل بازی خریداری کنید.

در انتها شما عزیزان می‌توانید تریلر هنگام عرضه این بازی را مشاهده کنید و نظراتتان را در مورد این عنوان فانتزی با تیم کافه اکس باکس در میان بگذارید:

منبع :

GAMESPOT

51 پست
سیّد محمّد نصری
Sickmind_01 is here, English Translation graduate and one hell of a Microsoft lover
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
جواد رنجبر
پاسخ دهید سه شنبه 3 مرداد 1396

درود برنامه ی ایرانسل من بصورت غیر رسمی وارد استور شد
https://www.microsoft.com/store/apps/9P4GN06VWZPX

    امیر زمانی
    پاسخ دهید سه شنبه 3 مرداد 1396

    درود
    ممنون دوست عزیز. به زودی مطلبش منتشر میشه

داود
پاسخ دهید سه شنبه 3 مرداد 1396

خیلی وقته من دارم بازی میکنم پولی نبود !

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,