آخر هفته رایگان بازی Overwatch رسما برای تمام پلتفرم‌ها آغاز شده است. همزمان با این رویداد، شرکت Blizzard تخفیفی گذاشته که قیمت بازی را به 30$ می‌رساند. نسخه سال این بازی نیز با قیمت 40$ در دسترس است. آخر هفته رایگان تا 25 سپتامبر تمام می‌شود اما تخفیفات این بازی تا 28 سپتامبر وجود دارد. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

آخر هفته رایگان بازی Overwatch از دیشب به وقت ما آغاز شده است. این رویداد امکان دسترسی به 25 قهرمان و 16 نقشه بازی را در انواع مودها شامل Quick Play، Custom Games و Arcade می‌دهد. همچنین شما قادر به ارتقای لول خود و باز کردن گزینه‌های شخصی‌سازی هستید که تمام این‌ها را می‌توانید بعد از خرید به اصل بازی انتقال دهید.

برای کنسول‌ها شما نیاز به پلی‌استیشن پلاس و یا اکس باکس لایو گلد دارید. کسانی هم که از کامپیوتر شخصی استفاده می‌کنند به اکانت Battle.net نیازمندند که شما می‌توانید به رایگان در اینجا حساب خود را باز کنید. آخر هفته رایگان در ساعت 12 شب 25 سپتامبر به وقت PT به اتمام می‌رسد.

طرفداران Overwatch به‌زودی می‌توانند آرت بوک زیبای این بازی را خریداری کنند که Dark Horse Comics آن را در 24 اکتبر عرضه خواهد کرد.

این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

منبع :

GAMESPOT

315 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,