جدید ترین شخصیت عنوان Overwatch با نام Wrecking Ball که همستری در که یک ماشین جنگی غول پیکراست بالاخره در دسترس سرور های آنلاین این عنوان قرار گرفت.

شاید یه گربه با یک جت پک به پشت خود شخصیت عجیب و غریبی برای عنوان Overwatch باشد اما تیم توسعه دهنده عنوان Overwatch بهترین شخصیت ممکن را برای این عنوان ایجاد کرده‌اند و این شخصیت Wrecking Ball نام دارد. شخصیت Wrecking Ball پس از رونمایی و پس از قرار گرفتن این شخصیت در سرور های آزمایشی عمومی برای رایانه های شخصی هم‌اکنون این شخصیت برای تمام پلتفرم ها قرار گرفته است و همگان می‌توانند از استفاده از زره قدرتمند آن لذت ببرند.

Wrecking Ball در واقع یک همستربا نام هموند در یک زره قدرتمند است. هموند نیز مانند شخصیت Winston از موارد آزمایشگاهی در ایستگاه فضایی Horizon Lunar Colony بوده که پس از شورش میمون‌ها موفق به فرار از این ایستگاه فضایی شده است. پس از بازگشت به زمین در نزدیکی Junkertown ساکن می‌شود و خود را از دنیا مخفی می‌کند. هموند همستری بسیار باهوش است و توانسته محفظه‌ی خود را به یک تانک قدرتمند تبدیل کند.

زره شخصیت Wrecking Ball در واقع مانند یک اسلحه کاربرد دارد اما می‌تواند با تبدیل شدن به یک توپ شما را به سرعت جابجا کند و همچنین با داشتن و پرتاب قلابی می‌تواند خود را به سرعت به ارتفاعات بالا بکشد. شما همچنین می‌توانید با تبدیل کردن خود به توپ و سرعت گرفتن می‌توانید با ضربه زدن به دشمنان خود به آنها صدمه وارد کنید. شخصیت Wrecking Ball همچنین دارای یک جفت تنفگ قدرتمند در هر دو سمت خود است و می‌تواند تعداد زیادی مین را به صورت همزمان پرتاب کند.

به نظر شما شخصیت جدید این عنوان تا چه حدی می‌تواند در نفر کلی این عنوان (متا) تاثیر بگذارد؟ شخصیت Wrecking Ball چه برتری هایی را نسبت به شخصیت های دیگر مانند Hanzo، Mercy، Zarya، Reinhardt و Widowmaker دارد؟ لطفا نظرات و افکار خود را در مورد جدیدترین شخصیت عنوان Overwatch با ما به اشتراک بگذارید.

عنوان Overwatch هم اکنون در دسترس کاربران ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و دستگاه ها رایانه شخصی قرار دارد.

 

منبع :

 GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,