Microsoft-Edge-Windows10-Browser

هماطنور که در خبر های گذشته خدمت شما اعلام کردیم مایکروسافت قرار است به زودی قابلیت پشتیبانی از افزونه‌‌ را به مرور گر جدید خود یعنی اج اضافه کند و گفتیم که وب سایت وین بتا گزارش داده که مایکروسافت بالاخره آماده ی پشتیبانی از افزونه در مرورگر اج است و این اتفاق در بیلد بعدی ویندوز ۱۰ رخ خواهد داد. 

به گزارش این وب سایت، در حال حاضر پشتیبانی از افزونه در آخرین بیلد رد استون که به صورت داخلی در مایکروسافت منتشر شده است، وجود دارد و این بدان معناست که ما تا اضافه شدن پشتیبانی از افزونه ها در مرورگر اج فاصله ی چندانی نداریم و ویندوز اینسایدر طی چند روز تا چند هفته ی آینده می توانند برای اولین بار افزونه ها را در مرورگر اج تجربه کنند.

Estensioni_2

در همین راستا اخیرا اسکرین شاتی از سوی WindowsBlogItalia منتشر شده است که در آن می‌توان به‌وجود افزونه‌ای جدید با نام Page Analyzer پی برد که توسط Voloron.js توسعه یافته است.  افزونه Page Analyzer به‌ توسعه دهندگان وب این امکان را می‌دهد که ابعاد مختلف وب سایتشان را تست کنندو مورد ارزیابی قرار دهند.

در ادامه WindowsBlogItalia مدعی شده است که این افزونه را بر روی مرورگر نصب کرده است و شیوه ی نصب آن همچون نصب برنامه های عادی است، اما آن ها موفق به استفاده از آن نشده اند، با این حال باید منتظر ماند تا این افزونه به صورت رسمی از سوی مایکروسافت معرفی شود.

منبع :

WINBETA

1021 پست
حمیدرضا عبدی
سردبیر وبسایت - اینستا : hara1368 ارتباط : hamidrezaabdi@winphone.ir
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
حسین دیانتی
پاسخ دهید یکشنبه 22 اسفند 1394

این افزونه از پردازنده ی ARM پشتیبانی میکنه و این یعنی برنامه ای برای اضافه کردن افزونه ب اج موبایل هم وجود داره.

یلدا
پاسخ دهید دوشنبه 23 اسفند 1394

من که هنوز نمی دونم پشتیبانی یک مرورگر از افزونه یعنی چی؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام