هفته پیش مایکروسافت به‌روزرسانی بزرگی را برای اپلیکیشن Paint 3D عرضه کرد، این به‌روزرسانی برای اینسایدرهای حلقه فست و Release Preview در دسترس بود، مایکروسافت امروز این به‌روزرسانی را به‌صورت عمومی عرضه کرده است. این مسئله در حقیقت پیش درآمدی است برای شروع عرضه به‌روزرسانی فال کریترز که از چهار روز دیگر آغاز خواهد شد.به‌روزرسانی امروز اپلیکیشن Paint 3D تغییرات بزرگی را آن ایجاد کرده است. مایکروسافت با این به‌روزرسانی تحولات زیادی را در رابط کاربری و ظاهر آن ایجاد کرده است. در نتیجه این تغییر اکنون نوار شناور اپلیکیشن در قسمت پایینی نوار ابزار در بالای قرار گرفته و در نتیجه کارکردن با اپلیکیشن در صفحات لمسی ساده‌تر از گذشته شده است، مایکروسافت ظاهرا پیوسته در تلاش است تا ویندوز 10 را بیش از پیش برای صفحات لمسی بهینه سازد.

نوار شناور جدید تمامی ابزارهای لازم نظیر ابزارهای برش را در خود جای داده است، البته باید اشاره کنیم که دسترسی به آن از طریق منوی نوار کناری نیز ممکن است.
یکی دیگر از تغییرات این اپلیکیشن امکان افزودن اشیا دو بعدی از طریق نوار پیمایش بالای صفحه است و بنابراین امکان ایجاد تغییرات به‌مراتب ساده‌تر از قبل شده است بنابراین اکنون می‌توانید تصاویر شخصی و خانوادگی خود را به استیکر تبدیل کرده و آن را به تصویر سه‌بعدی اضافه کنید.

یکی دیگر از امکانات اضافه شده در این به‌روزرسانی “ابزار جادویی” نام دارد که امکان برش تصاویر پس از زمینه و تبدیل آن به یک استیکر جهت اضافه کردن به اشیا سه‌بعدی را فراهم کرده است. ابزار جادویی برای اولین بار در ماه آوریل رونمایی شد و بالاخره در دسترس کاربران قرار گرفته است.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 330 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • نسخه ی تحت ویندوز 10 دسکتاپ: بله
  • نسخه ی تحت ویندوز 10 موبایل: خیر
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع : وینفون
1146 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,