مایکروسافت امروز به‌روزرسانی جدیدی را برای اپلیکیشن Paint 3D ویندوز 10 منتشر کرد، این به‌روزرسانی در حال حاضر برای اینسایدرهای حلقه فست و Release Preview در دسترس است. با این به‌روزرسانی شماره نسخه اپلیکیشن به 3..1710.4027 ارتقا یافته و تغییراتی در رابط کاربری اپلیکیشن ایجاد شده است. با این تغییرات رابط کاربری این اپلیکیشن دستخوش تغییرات زیادی شده که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.به‌روزرسانی اخیر اپلیکیشن Paint 3D از یکسو رابط کاربری اپلیکیشن را دستخوش تغییرات زیادی کرده است و از سوی دیگر بهبودهای زیادی را در کارکرد آن ایجاد ساخته است. با این به‌روزرسانی نوار شناور اپلیکیشن از پایین به بالای صفحه منتقل شده است، به‌طور دقیقتر نوار شناور اکنون در زیر نوار ابزار قرار گرفته که به‌موجب آن کار کردن با اپلیکیشن برای صفحات لمسی ساده تر از گذشته شده است، ظاهرا مایکروسافت از جهات محتلف مشغول کار است تا ویندوز 10 را بیش از پیش برای صفحات لمسی بهینه سازد. نوار شناور جدید تمامی ابزارهای لازم نظیر ابزارهای برش را در خود جای داده است، البته باید اشاره کنیم که دسترسی به آن از طریق منوی نوار کناری نیز ممکن است.

یکی دیگر از تغییرات این اپلیکیشن امکان افزودن اشیا دو بعدی از طریق نوار پیمایش بالای صفحه است و بنابراین امکان ایجاد تغییرات به‌مراتب ساده‌تر از قبل شده است. یکی دیگر از امکانات اضافه شده در این به‌روزرسانی “ابزار جادویی” نام دارد که امکان برش تصاویر پس از زمینه و تبدیل آن به یک استیکر جهت اضافه کردن به اشیا سه‌بعدی را فراهم کرده است.

از دیگر تغییرات این اپلیکیشن می‌توان به افزوده شدن آیکون پنل بوم جدید اشاره کرد. در نهایت باید یادآوری کنیم که این به‌روزرسانی در حال حاضر برای اینسایدرهای حلقه فست و Release Preview در دسترس است و از طریق لینک زیر قادر به دریافت آن خواهید بود.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 330 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • نسخه ی تحت ویندوز 10 دسکتاپ: بله
  • نسخه ی تحت ویندوز 10 موبایل: خیر
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع :

WINDOWS LATEST

1070 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,