مدتی قبل مایکروسافت، از اپلیکیشن باز طراحی شده سنتی Paint با نام Paint 3D رونمایی کرد که به کاربران اجازه می داد تصاویر سه بعدی ایجاد نمایند. اکنون مایکروسافت برخی ابزارها و ویژگی های جدید را به اپلیکیشن Paint 3D اضافه کرده است که استفاده از اپلیکیشن را ساده تر ساخته است. این به روز رسانی شامل یک ابزار انتخاب جادویی بهبود یافته و همچنین ابزار جدید خط و منحنی است که کمک میکند تا کاربر به سرعت طرح خود را رسم و اَشکال را ایجاد کند. همراه وینفون باشید.

اولین مورد، ابزار انتخاب جادویی است که به طور معمول برای حذف کردن پس زمینه از تصاویر استفاده می شود. شما می توانید با استفاده از ابزار انتخاب جادویی، یک تصویر معمولی را به یک برچسب تبدیل کنید یا آن را روی یک جسم سه بعدی قرار دهید. مایکروسافت می گوید، شما اکنون می توانید بدون نیاز به حرکت شی از بوم “محتوا را به طور مستقیم در داخل یک صحنه به صورت جادویی انتخاب کنید”. به طور کلی، به نظر می رسد که این تغییر تنها باعث می شود روند انتقال آیتم های انتخاب شده به یک صحنه جدید سریع تر صورت بگیرد.

در صدر پیشرفت های ابزار انتخاب جادویی، مایکروسافت ابزار خط و منحنی را معرفی کرده است. ابزار خط به شما اجازه می دهد خط دو بعدی را با امکان کنترل ضخامت و تاری در هر پروژه ایجاد کنید. همچنین ابزار منحنی به شما امکان اضافه کردن سه نقطه عطف بر روی یک خط را می دهد.

در نهایت، Paint 3D در حال حاضر از یک فرمت فایل استاندارد باز جدید به نام GLB پشتیبانی می کند.

هنگامی که اپلیکیشن Paint 3D به عنوان بخشی از به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ معرفی شد، هدف کلی آن کمک به خلق آسان و قابل دسترس محتوای سه بعدی در نظر گرفته شد. این به روز رسانی های اضافی باعث می شود که روند کار با اپلیکیشن کمی ساده تر شود.

شما در حال حاضر می توانید این به روز رسانی جدید را از استور ویندوز ۱۰ بر روی دستگاه خود دریافت کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 40 - 333 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
  • نسخه تحت اندرويد : خیر
  • نسخه تحت iOS : خیر
منبع :

WINDOWS CENTRAL

1932 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
meisamking
پاسخ دهید چهارشنبه 21 تیر 1396

روی ۹۳۰ نمیخونه؟

    امیر زمانی
    پاسخ دهید پنجشنبه 22 تیر 1396

    فعلا برای موبایل در دسترس قرار نگرفته کلا

Musicbl4sT
پاسخ دهید پنجشنبه 22 تیر 1396

روی ۹۵۰ xl هم گزینه نصب نداره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,