از زمانی که مایکروسافت پروژه پل دسکتاپ (سنتنیال) را برای اپیشکیشن های استور رونمایی کرد، ما شاهد ورود نرم افزار های بسیاری به استور ویندوز ۱۰ بوده ایم که با استفاده از این پل نرم افزاری پورت شده اند. اکنون توسعه دهنده ی نرم افزار Paint.NET، که یک ابزار قدیمی رایگان و قدرتمند برای ویرایش و اصلاح تصاویر در ویندوز است اعلام کرده که آن ها قصد دارند تا این نرم افزار را به استور ویندوز بیاورند.

در پاسخ به یک کاربر در مورد امکان ورود این اپلیکیشن به استور ویندوز در انجمن Paint.NET، ریک بروستر، توسعه دهنده ی این نرم افزار این گونه پاسخ داده است:

من این موضوع را در اولویت کاری خود قرار داده ام. من قصد دارم یک به روز رسانی جدید با شماره ۴.۰.۱۷ را برای نرم افزار منتشر کنم. پس از آن تنها روی انتشار در استور ویندوز تمرکز می کنم.

Paint.NET را می توان یک جایگزین خوب و قدرتمند برای اپلیکیشن اصلی paint ویندوز به شمار آورد که امکاناتی بیشتر و کامل تر از آن در اختیار کاربران قرار می دهد. نسخه ابتدایی و اصلی Paint.NET در سال ۲۰۰۴ از راه رسید؛ بنابراین توسعه این پروژه برای مدت زمان طولانی ادامه داشته است. در حالی که هنوز هیچ تاریخی برای ورود این نرم افزار به استور ویندوز وجود ندارد؛ اما همین که با خبر شدیم توسعه دهنده آن قصد ارائه نرم افزار خود در استور را دارد خوب است.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2159 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,