همان طور که اطلاع دارید، مایکروسافت فردا یک رویداد مهم در شانگهای برگزار خواهد کرد که انتظار می رود در جریان این رویداد از نسل بعدی تبلت سرفس پرو خود رونمایی کند. در حالی که بر اساس اطلاعات درز کرده و شایعات اخیر، ما در انتظار دستگاه جدید مایکروسافت که احتمالا تنها “سرفس پرو” نام خواهد داشت هستیم، پانوس پانای امروز به یکی دیگر از اعضای جدید خانواده سرفس، که یک تایپ کاور جدید بوده اشاره کرده و تصویری از آن منتشر کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در توییت جدیدی، پانای، نایب رییس ارشد دستگاه های مایکروسافت به دنبال کنندگان خود اشاره کرده که تنها ۳۰ ساعت تا زمان برگزاری رویداد باقی مانده است و در این توییت، تصویری ضمیمه کرده که به نظر می رسد چهار تایپ کاور جدید سرفس پرو باشند. در نگاه اول نوع پوشش این تایپ کاور، پارچه آلکانتارا به نظر می آید که پیش از این در سرفس لپ تاپ که اخیرا توسط مایکروسافت معرفی شده شاهد آن بوده ایم.

این دستگاه سرفس پرو جدید که این کاور صفحه کلید به احتمال زیاد برای آن طراحی شده، احتمالا نسخه به روز رسانی شده از سرفس پرو ۴ خواهد بود بود که دارای طراحی تقریبا مشابه با نسخه ی فعلی می باشد. هنوز اطلاعات بیش تری در رابطه با دستگاه های جدیدی که قرار است توسط مایکروسافت در رویداد شانگهای معرفی شوند در دست نیست، ولی انتظار می رود در ساعات آینده شاهد انتشار اطلاعات بیش تری باشیم.

شما در این رویداد انتظار دارید مایکروسافت از چه دستگاهی رونمایی کند؟

منبع :

NEOWIN

2036 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,