مایکروسافت چند روز قبل از دستگاه جدید خود با نام سرفس لپ تاپ رونمایی کرد که دستگاهی متمرکز بر اهداف آموزشی بود. اما اکنون با نزدیک شدن به رویداد سخت افزاری ۲۳ مِی، بسیاری از طرفداران مایکروسافت منتظر هستند که این شرکت از یک دستگاه جدید دیگر از خانواده سرفس نیز رونمایی کند. حال بر اساس گزارش های منتشر شده به نظر می رسد این کمپانی در این رویداد دستگاه کاملا جدیدی رونمایی نخواهد کرد و احتمالا تنها به معرفی نسخه به روز شده سرفس پرو ۴ اکتفا می کند.

پانوس پانای در مصاحبه ای با CNET اظهار داشته که سرفس پرو ۴ است فعلا باقی خواهد ماند، زیرا که آن هنوز هم دستگاهی بسیار توانا است، حتی اگر بسیاری از مردم در حال حاضر به دنبال نسخه ی آینده آن باشند.

پانوس پانای این گونه توضیح داده است:

اگر مردم نمی خواهند سرفس پرو ۴ ما در این زمان خریداری کنند، مشکلی وجود ندارد. چرا که من کاملا مطمئن هستم افرادی که از یک سرفس پرو ۴ استفاده می کنند محصولی در دست دارند که می تواند به مدت پنج سال قابلیت رقابت داشته باشد.

در صحبت درباره سرفس پرو ۵ احتمالی، پانوس پانای توضیح می دهد که پرو ۵ هنوز وجود ندارد، هر چند که او معرفی آن در آینده را غیرمحتمل نمی داند. به احتمال زیاد این بدان معنا است که یک نسخه به روز رسانی شده از سرفس پرو ۴ در تاریخ ۲۳ ماه مِی رونمایی خواهد شد، ولی فعلا خبری از نسل جدید این دستگاه نخواهد بود.

وی افزود:

هنگامی که آن معنی دار باشد و تغییر نیاز داشته باشد، ما آن را وارد بازار خواهیم کرد. تغییر معنی دار لزوما تغییرات سخت افزاری نیست، که بسیاری از مردم به دنبال آن هستند. مانندجدیدترین پردازنده کجاست؟” که این ها منظور من نیستند. من به دنبال تغییر تجربی هستم که باعث شود تفاوت زیادی در خط تولید ایجاد گردد.

شما این تاثیر معنی دار را هنگامی که پرو ۵، یا پرو بعدی به بازار آمد مشاهده خواهید کرد. فعلا هیچ چیزی با عنوان پرو ۵ وجود ندارد.

با توجه به گفته های پانای انتظار می رود در رویداد ۲۳ مِی، به احتمال ۹۹ درصد شاهد اولین ارتقای سخت افزاری برای سرفس پرو ۴ باشیم و همچنان خبری از نسل کاملا جدید این دستگاه نباشد. انتظار می رود این دستگاه مجهز به تراشه جدید، حافظه ی ذخیره سازی و رم بیش تر، صفحه نمایش ۴K و یک قلم سرفس بهبود یافته باشد.

منبع :

SOFTPEDIA

1982 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
پژی
پاسخ دهید شنبه 16 اردیبهشت 1396

آق این گزینه ریست اپس موبایل کجاست دو روزه دارم دنبالش مبگردم ؟؟؟

AmiR72HawK
پاسخ دهید شنبه 16 اردیبهشت 1396

@پژی
Setting >Apps>apps and features
در اینجا بعد از اینکه اپلیکیشن مورد نظر رو انتخاب کردید روی گزینه Advance options بزنید و در اونجا گزینه Reset رو میبینید

alireza
پاسخ دهید شنبه 16 اردیبهشت 1396

واقعا از تفکر پانای خوشم میاد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,