_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Jurassic World Evolution سال ۲۰۱۸ به اکس باکس وان و کامیپوتر می آید پارک ژوراسیک خود را بسازید

Frontier Developments امروز  بازی جدید خود یعنی Jurassic World Evolution را رونمایی کرد. این بازی که براساس سری فیلم های پارک ژوراسیک استودیو یونیورسال پیکچرز ساخته شده این امکان را به شما خواهد داد تا پارک ژوراسیک مورد علاقه خود را بسازید. برای آگاهی از جزییات بازی همراه ما باشید.

Jurassic World Evolution که بر مبنای سری فیلمهای پارک ژوراسیک ساخته شده شما را به عمق دنیا پارک ژوراسیک خواهد برد. اگر با این سری فیلم آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید که پارک ژوراسیک در این فیلم به‌عنوان یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری دنیا میزبان گردشگران بیشماری است که البته این پارک آبستن اتفاق بزرگی خواهد شد.

اگر از طرفداران این مجموعه هستید Jurassic Word Evolution را باید یک الزام برای آرشیو بازی های خود بدانید. این بازی در تابستان سال ۲۰۱۸ یعنی در حدود یک سال دیگر برای کاربران اکس باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد. در ادامه شما را به دیدن ویدیو معرفی این بازی دعوت می‌کنیم:

مدیر تولید این استودیو جانی واتس اعلام داشته:

مدت هاست که علاقمندان به مجموعه فیلم های پارک ژوراسیک در پی یافتن موقعیتی برای ساخت پارک ژوراسیک خود هستند. ما از این بابت که توانستیم این موقعیت را برای آنها فراهم سازیم بسیار خرسند و خوشحالیم.

در بازی Jurassic World Evolution همانطور که در اشاره شده، بازیکن قادر است تا پارک ژوراسیک خود را بسازد و کنترل این جزیره افسانه ای را در دست بگیرد. بازیکن ابتدا باید مقدمات ساخت پارک خود را فراهم کرده و در ادامه دایناسورهای مختلفی را پرورش دهد تا بتواند جاذبه بیشتری برای پارک خود ایجاد کرده و البته نباید از توسعه بخش های تحقیقاتی جزیره خود غافل شود. البته هنگام ساخت پارک باید کاملا مراقب باشید، چرا که تک تک تصمیمات شما ماجراهای جدیدی را رقم خواهد زد و شما را حوادث و جریانات جدیدی مواجه خواهد ساخت.

منبع :

MSPU

1235 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,