پارت سوم رویداد Fortnitemares

Fortnitemares هالووین فورتنایت، یک سری پاداش‌ها و یک حالت جدید بازی را به ارمغان می‌آورد. این رویداد دارای چهار پارت مختلف است که با کامل کردن آن، می‌توانید پاداش‌های هالووین امسال را دریافت کنید. چند روز پیش در مقاله‌های جداگانه‌ای راهنمای پارت اول و دوم را برای شما قرار دادیم، اکنون قصد داریم به شما نحوه دریافت جایزه پارت سوم را نشان دهیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

پارت سوم رویداد Fortnitemares یک گلیچ بسیار جالب داشت که شما با تمام کردن چلنج چهارم آن بین 200 تا 350 ستاره دریافت می‌کردید، البته این گلیچ خیلی زود برطرف شد، ولی کاربرانی که آن را دریافت کرده بودند تا آپدیت بعدی می‌توانند آیتم‌ها را نگه‌دارند.

چلنج‌های پارت سوم:

  • Destroy Cube Brutes (نابود کردن زامبی‌های Cube Brutes)
  • Deal damage with Explosive Weapons to Cube Monsters (وارد کردن دمیج با سلاح‌های انفجاری)
  • Search Chests in Corrupted Areas (باز کردن 7 چست در مکان‌های خراب شده توسط مکعب)
  • بازدید از مناطق مختلف:
    • Stage 1: Visit Wailing Woods
    • Stage 1: Visit Fatal Fields
    • Stage 1: Visit Haunted Hills

Destroy Cube Brutes

با به‌روزرسانی 6.2 بازی مکعب هیولاها به بازی اضافه شده‌اند که در اصل زامبی‌هایی هستند که هوش مصنوعی دارند. این مکعب‌ها در اطراف مناطق خراب شده ظاهر می‌شوند، اما ممکن است مکعب‌های کوچک‌تر در هر نقطه‌ای از مپ نیز پدیدار شوند. شما باید 25 عدد از زامبی‌هایی که در تصویر بالا آن‌ها را مشاهده می‌کنید، نابود کنید.

Deal damage with Explosive Weapons to Cube Monsters

در حالی که شما در حال تکمیل کردن چلنج اول هستید، مطمئن شوید تعدادی نارنجک انفجاری، راکت لانچر و از این دست آیتم‌ها دارید تا با یک تیر دو نشان بزنید. این هیولا به آرامی به سمت شما می‌آیند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را بکشید.

Search Chests in Corrupted Areas

برای چالش سوم نیز باید در مکان‌های خراب شده توسط مکعب، 7 چست را باز کنید. این آسان‌ترین چلنج پارت سوم رویداد Fortnitemares است.

بازدید از مناطق مختلف

در این چلنج شما باید در یک بار از Wailing Woods، یک بار از Fatal Fields و یک بار از Haunted Hills بازدید کنید. این همان چلنجی است که اگر آن را انجام میدادید، بین 200 تا 350 ستاره دریافت می‌کردید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : وینفون
827 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,