بسیاری از مهندسان برق، دانشجویان رشته ی الکترونیک و یا حتی شرکت ها و سازمان های مرتبط با حوزه برق ، الکترونیک و مخابرات، هنگام انجام و اجرای پروژه اولین گامی که باید بردارند جمع آوری قطعات الکترونیکی مورد نیازشان است. برای این کار چند گزینه وجود خواهد داشت:

  • مراجعه حضوری به فروشگاه ها (البته اگر اتلاف وقت و ترافیک و آلودگی هوا و مراجعه به تک تک فروشگاه ها و… را کنار بگذاریم موجود بودن قطعه مورد نیاز شما هم مساله مهمی است)
  • مراجعه به سایت هر فروشگاه (که این مورد هم مستلزم داشتن آدرس سایت بسیاری از فروشگاه های قطعات الکترونیکی است و وارد شدن به سایت تک تک آن ها که از حوصله ی خیلی از کاربران خارج است)

اما بهترین راهی که به تازگی کار پیدا کردن قطعه الکترونیکی را خیلی آسان و بدون دردسر کرده است؛ سایتی است به نام پارت جو.

پارت جو تنها سامانه جستجوی قطعات و ماژول های الکترونیکی است که از بین فروشگاه های قطعات الکترونیک داخل کشور قطعه جستجو شده را پیدا کرده و در اختیار کاربر قرار میدهد. برای اینکار کافی است نام قطعه ی الکترونیکی مورد نظر را در قسمت جستجو سایت وارد کرده و پس از اتمام جستجو مشاهده خواهید کرد که چگونه پارت جو قطعه الکترونیکی مورد نظرتان را در کمتر از چند ثانیه از بین فروشگاه های قطعات الکترونیکی داخل کشور با قیمت های متفاوت در اختیار شما قرار می دهد.

پارت جو اولین موتور جستجوی قطعات الکترونیکی در ایران است که می توان آن را بهترین گزینه برای انتخاب و خرید قطعات الکترونیکی معرفی کرد.

نگاه کوتاهی به خدمات سامانه:

  • امکان جستجو در بیش از ۴۵ فروشگاه قطعات (تعداد فروشگاه ها در حال افزایش می باشد)
  • مقایسه قیمت فروشگاه های مختلف
  • امکان تهیه لیست خرید (جهت خرید همزمان چندین قطعه)
  • تولید فایل از لیست خرید در فرمت های PDF و Excel
  • دسترسی به دیتاشیت قطعات (اطلاع از ویژگی ها ی یه قطعه الکترونیکی و یا پیدا کردن موردی مشابه)
  • ایجاد حساب کاربری

 

امکاناتی همچون بررسی کل قطعات یافت شده و مرتبط، مرتب سازی نتایج در جدول نتایج، اطلاع از قیمت و موجود بودن آن ها بصورت متمرکز از قابلیت های پارت جو است. با خدمات معرفی شده میتوانید با صرفه جویی در وقت و هزینه بهترین نتیجه را بگیرید.

نکته ی حائز اهمیت این است که پارت جو هیچگونه دخالتی در عملیات فروش قطعه نداشته و صرفاً ابزاری رایگان در جهت کمک به کاربران خود می باشد.

آدرس سایت پارت جو :  www.partjoo.com

منبع : وینفون
116 پست
تیم وینفون
وینفون، مرجع تخصصی محصولات مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
اسماعیل
پاسخ دهید شنبه 25 شهریور 1396

عالیییییی
ممنون از اطلاع رسانیتون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,