بازی Path of War یک بازی در دنیای آینده است که در آن می توانید توانایی های خود را در حوزه های نبرد استراتژیک، مدیریت منابع و دفاع از قلعه به چالش کشیده و تقویت کنید. این بازی برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ در دسترس می باشد و می توانید به صورت رایگان این عنوان را تهیه کنید. در ادامه برای معرفی بازی با وینفون همراه باشید.داستان این بازی در آینده ای نسبتا دور و در کشور ایالات متحده روایت می شود که تحت یک حمله ی سایبری قرار گرفته است و رژیم شیطان توانسته است بر بیشتر این کشور تسلط یابد و به غارت گری و قتل و کشتار بپردازد. وظیفه ی شما این است که از شهر کالیفرنیا به واشنگتن رفته و کشور را از دست شیاطین نجات دهید و آزاد سازید.

سطح گرافیک بازی نسبتا خوب است و جزئیات به خوبی در آن دیده می شوند. گیم پلی بازی نیز بسیار ساده است و سختی خاصی برای یادگیری و پیشروی ندارد، تنها پس از طی چند مرحله می توانید تمامی قابلیت های بازی را یاد گرفته و به کار گیرید. در حالت کلی بازی Path of War یک عنوان خوبی است و ارزش زمان گذاشتن برای بازی کردن را دارد.

Path-War-Tutorial

همانطور که بین بازی های امروزی بسیار مرسوم است و تقریبا هر بازی این شیوه را اجرا می کند، بازی Path of War دارای یک آموزش بسیار مفصل و تر و تمیز است. این آموزش ها چگونگی دفاع از مرکز خود، حمله به قلعه های رژیم، آپگرید کردن نیرو ها و ساخت و ساز های مرکز فرماندهی و گسترش مرکز فرماندهی به دیگر ایالت ها همگام با پیشروی در خاک دشمن، را پوشش می دهد.

این آموزش ها بسیار جامع و کامل هستند و کار خود را برای نشان دادن مکانیزم گیم پلی بازی به خوبی ایفا می کنند و فرصت های بسیاری را برای شما به وجود می آورند تا با فکر خودتان حمله ها را مدیریت کنید و نیورهایتان را حرکت دهید و دیگر وظایف محوله را به خوبی انجام دهید.

Path-War-World-Base

گیم پلی بازی بیشتر حول کمپ فرماندهی شما می چرخد که کنترل های بازی در پایی نصفحه نمایش شما قرار گرفته اند. پروفایل بازیکن شما و لول آن در گوشه ی سمت چپ بالای صفحه نمایش ایستاده است. منابع مرکز فرماندهی در گوشه ی سمت راست، بالای صفحه نمایش قرار گرفته اند. تنظیمات و فروشگاه بازی در گوشه ی راست، پایین صفحه نمایش جای گرفته اند و در گوشه ی سمت چپ نیز نقشه ی جهانی و اچمپیونت های بازی قرار گرفته اند.

به صورت خلاصه، در بازی Path of War شما باید با دیدن نقشه ی جهانی، به رژیم شیطان حمله کنید و پایگاه هایش را نابود سازید تا منابع خود را افزایش داده و آن ها را به بیرون از خاک ایالات متحده برانید. شما همچنین می بایست مطمئن شوید که پایگاه فرماندهی تان در برابر حملات دشمنانتان مصون بماند. به عنوان یکی از نکات مثبت بازی، تا زمانی  که شما به لول ۱۰ نرسیده باشید، پایگاه فرماندهیتان از حمله ی دشمنان مصون می ماند و این به شما فرصت کافی می دهد تا اجزای دفاعی پایگاه خود را ساخته و ارتقا دهید.

Path-War-Store Path-War-World-Settings

کمپ پایگاه فرماندهی بازی شامل اجزای مختلفی می شود. شما در این کمپ دارای بخش آموزش نیرو هستید که می توانید با استفاده از این بخش، نیروهای خود را آپگرید کنید. همچنین شما یک کارخانه ی تولید آهن دارید که منابع مورد نیاز شما را تولید می کند و یک ساختمان اصلی فرماندهی نیز درون این کمپ وجود دارد. شما می تونادی با ساختن آیتم های جدید که در فروشگاه داخل بازی موجود هستند، به استحکامات دفاعی خود اضافه کرده و یا مرکز خود را گسترش دهید. این آیتم ها هزینه های مختلفی را خواهند داشت که با توجه به منابعی که در اختیار دارید و از نبرد هایتان به دست آورده اید، باید خرج کنید و زمان معینی را هم برای ساخت و ساز منتظر باشید. شما می توانید مقدار معینی از منابع را در اختیار داشته باشید، که این محدودیت منابع، تعداد ساخت و ساز هایی را که شما در یک زمان واحد انجام می دهید محدود می سازد.

Path-War-World-Map

ماموریت های بازی شامل حمله به کمپ های دشمنان برای به دست آوردن منابع و یا به دست آوردن اسلحه های جدید می شود. و همیشه این ماموریت ها با مبارزه همراه است و تا دشمن را شکست نداده اید، نمی توانید هیچ چیزی به دست آورید. نبرد در این بازی دو مرحله دارد. مرحله ی اول  این است که شما باید ابتدا کمپ دشمن را دید زده و استراتژی نبرد خود را طراحی کنید. سپس زمانی که نقشه ی حمله را در ذهن خود کامل کردید، می توانید نیروهای خود را پیاده کرده و به حمله کردن بپردازید.

دسته های نیرو ها در پایین صفحه نمایش شما جای گرفته اند (سربازان پیاده، نیروهای مسلسل، وسایل نقلیه ی زرهی، موشک انداز ها و غیره). با کلیک بر روی هر یک از این گروه ها، می توانید نیروی مورد نظرتان را به میدان نبرد بفرستید. نبرد ها محدودیت زمانی دارند و لازمه ی پیروز شدن در مبارزه این است که باید مرکز فرماندهی دشمن را نابود سازید. اگر زمان نبرد به پایان برسد و یا همه ی نیروهای شما در میدان مبارزه کشته شوند، شما نبرد را خواهید باخت.

Path-War-Battle Path-War-Scout-View

زمانی که شما اولین بار شروع بع بازی کردن این عنوان می کنید، تنها نیرویی که در اختیار دارید سرباز پیاده است. این سربازان به منبع نا محدودی از نارنجک ها دسترسی دارند که بر سر نیروها و سازه های دشمنانتان فرود آورند. همانطور که در بازی پیشرفت می کنید، انواع دیگری از نیرو ها برای شما موجود می شوند و شما این اختیار را دارید که نیروهای موجود فعلی تان را آپگرید کنید.

نیروهای شما در میدان مبارزه به صورت مستقیم در میدان نبرد به جلو می روند و بهصورت خودکار به نیروها و ساختمان های دشمنانتان که در جلوشان وجود دارد حمله می کنند. نیروهایی که دارای محدوده ی حمله ی بیشتری هستند می توانند به دشمنان بیشتری از فاصله ی دورتر حمله کنند. به طور مثال، شما می توانید سربازان پیاده را جلوتر از واحد مسلسل پیاده کنید و سربازان دارای مسلسل به دشمنانی که جلوی سربازان پیاده وجود دارند حمله خواهند کرد. نیروهای از دست رفته می توانند با استفاده از منابع پایگاه فرماندهی شما، قبل از هر مامورتی دوباره ساخته شوند.

زمانی که شما نبردی را بر علیه دشمنتان با موفقیت پشت سر می گذارید و پیروز می شوید، سکه، الماس و دیگر منابعی که برای آپگرید کردن نیروهایتان و معادنتان لازم است به دست می آورید. شما همچنین تجربه به دست می آورید که با کسب حد کافی تجربه می تواند لول پروفایل خود را افزایش دهید و نیروهای جدید و سازه های جدید را قفل گشایی کنید. زمانی که یک محیط از نیروهای رژیم پاک سازی شد، کمپ فرماندهی شما به منطقه ی دیگری انتقال خواهد یافت، جایی که شما با کمپ ها و قلعه های بیشتری از رژیم برخورد خواهید کرد. همانطور که شما دررون کشور به پیمایش می پردازید، نیروهای رژیم بسیار قوی تر و حان سخت تر می شوند و شکست دادنشان بسیار مشکل تر می شود. و شما نیاز دارید تا به آپگرید کردن نیروهایتان و افزایش استحکامات دفاعی تان بپردازید تا بتوانید هم گام با توانایی های دشمنانتان به پیش روید.

Path-War-World-Soldier

بازی Path of War دارای قابلیت هم بستگی است که با استفاده از آن می توانید با دیگر بازیکنان این بازی هم پیمان شوید  مچنین می توانید بر روی دستگاه های مختلفی این بازی را انجام دهید. این قابلیت بسیار مفید است و شما می توانید با استفاده از این قابلیت بدون این که لحظه ای را از دست دهید، از لپ تاپتان به تبلتتان بروید. شاید بارگذاری های این بازی کمی آزار دهنده باشند اما مشکل خاصی وجود ندارد و پس از چند بار باز کردن، این مشکل حل می شود. بستن بازی و دوباره باز کردن آن می تواند به آن اجازه دهد تا به صورت روان بارگذاری شود.

در حالی که گیم پلی بازی حول محور ها و فاکتور های بسیاری می گردد، اما خوشبختانه بازی Path of War نسبت به دیگر بازی های هم سبک خود زیاد سردرگم کننده نیست. این بازی تعادل خوبی میان استراتژی حمله، مدیریت منابع و دفاع از مرکز فرماندهی ایجاد کرده است. آموزش ابتدایی بازی به خوبی شما را با همه ی موارد بازی آشنا می کند و کار خود را به خوبی انجام داده است و بسیار جامع است. کیفیت گرافیک بازی Path of War از بسیاری از بازی های سبک استراتژی بالاتر استو گیم پلی بازی آن قدر موارد جدید دارد که شما را از تک و پو نیندازد و شما را سرگرم خود کند. به طور کلی نتیجه می توان گرفت که بازی Path of War باز جالبی است که تچربه ی امتحان کردن را دارد.

دانلود
اطلاعات
 • حجم : 260 مگابایت
 • سازنده: Envision Entertainment GmbH
 • نسخه ی تحت اندروید: دارد
 • نسخه ی تحت iOS: دارد
منبع :

وینفون

9 پست
علی سیف الهی
دانشجوی مهندسی برق - کشته مرده ی مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد
پاسخ دهید چهارشنبه 2 شهریور 1395

سلام…خواهش میکنن جواب سوالمو بدید….من مک ایدی گوشیمو تو تنظیمات مودم میزنم ولی بازم مینویسه شما اجازه استفاده از وای فای رو ندارید…لطفا راهنمایی کنید

  علی
  پاسخ دهید چهارشنبه 2 شهریور 1395

  دوست عزیز مک ادرس گوشی ویندوزی تو قسمتabout هست با خط فاصله نوشته شده شما باید تو مودم جای خط فاصله دونقطه بزاری

Hassanove
پاسخ دهید پنجشنبه 3 شهریور 1395

من لومیا ۷۳۰ دارم ولی تو استور نوشته این بازی روی گوشی شما کار نمیکنه ،،، نمیتونم دانلود کنم

احسان
پاسخ دهید پنجشنبه 3 شهریور 1395

گوشیم ۱۵۲۰. میگه این بازی روی دستگاه شما کار نمیکنه!!!!🙊🙉😁مگه داریم؟بیلد رسمی سالگرد هم روی گوشیه💩

حمید
پاسخ دهید پنجشنبه 3 شهریور 1395

خیله مسخرست رو لومیا ۸۳۰ هم میگه کار نمیکنه تو قسمت توضیحات میگه که یک گیگ رم میخاد که دستگاه شما نداره اخرین گوشی ویندوزی بود که خریدم عمرش تموم شه با اینکه دوست ندارم میرم سمت اندروید تا ار هنگ و کرش های این راحت شم

reza
پاسخ دهید جمعه 4 شهریور 1395

اقا برید یه گوشی اندرویدی بگیرید راحت خیلی هم دوست داشتید صفحه تون مپل ویندوز باشه یه تم ویندوز ده بگیرید راحت من تا دیروز لومیا ۱۳۲۰ داشتم رو این گوشی هم ۱ ملیون ضرر کردم الانم رفتم یه htc one m9 گرفتم تمامی امکانات در دسترسم هیچ مشکلی هم ندارم یه تم ویندوز ۱۰ هم انداختم رو گوشیم دقیقا شبیه لومیا شبیه به شما هم پیشنهاد میدم برید یه اندروید بگیرید پون تا چند وقت دیگه شرکت بزرگ مسخرتون میاد یه ابدیت بزرگ مسخره ای دیگه میده که شما قابلیت دسترسی ندارید باز هم فقط یه تعدادی میتونن دانلود کنن باز هم شما میخورید به پوچی خلاصه از من به شما نصیحت ماهی هر وقت از اب بگیری تازست راستی اینای هم که میگن با ویندوز مشکلی ندارن راست میگن انقدر توی فضای کوچیک نگه شون داشتن الان دیگه نمیتونن باور کنن یه سیستم عامل قوی تر هم هست

  parham
  پاسخ دهید جمعه 4 شهریور 1395

  سلام دوست عزیز باید جهت اطلاعتون بگم که حرفتون واقعا مسخرست…چون اتفاقا اندروید فقط واسه بعضی از گوشیهاش اپدیت میاره و از نکات قوت ویندوز اینه که آپدیت رو واسه همه ی گوشیهاش میاره…بعدشم واقعا خیلی مسخرست که شما یک گوشی ۹۰۰هزار تومانی که الان ۲۰۰تومن هم ازتون نمیخرن رو دارید با یه گوشی ۱.۵میلیون تومانی مقایسه میکنی…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,