مایکروسافت امروز بیلد جدید ۱۶۲۳۲ ویندوز ۱۰ دسکتاپ را برای اعضای اینسایدر حلقه فست منتشر کرد که شامل برخی ویژگی های امنیتی جدید و بهبودها بود. با این وجود در جریان عرضه این بیلد، رئیس برنامه ویندوز اینسایدر یک یادداشت مهم در مورد به روز رسانی اپلیکیشن های بومی ویندوز ۱۰ را به اشتراک گذاشت که لازم است آن را بدانید.

بر اساس این بیانیه‌ی مایکروسافت، اینسایدرهای ویندوز در حلقه فست، دیگر به روز رسانی برای اپلیکیشن های بومی مانند Photos و Outlook Mail and Calendar را دریافت نخواهند کرد؛ زیرا که مایکروسافت می خواهد اینسایدرها تجربه همان نسخه ویندوز که به طور پیش فرض برای همه کاربران ویندوز منتشر می شود را داشته باشند.

طبق گفته دونا سارکار، این یک اقدام موقت خواهد بود و بازخورد اینسایدرها روی این اپلیکیشن های بومی باید کیفیت به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ را برای همه کاربران ویندوز بهبود ببخشد. هر چند، سارکار افزوده است که اینسایدرهای ویندوز [در آینده ای نزدیک] مجدداً شروع به دریافت به روز رسانی های جدید برای این اپلیکیشن های بومی خواهند کرد.

بیانیه کامل دونا سارکار:

به منظور این که ارائه اپلیکیشن های بومی با بالاترین کیفیت برای اینسایدرهای ویندوز امکان پذیر باشد، ما موقتا آزمایش نسخه جدید از اپلیکیشن های بومی خود را با اینسایدرهای ویندوز متوقف کردیم. این بدان معنا است که اینسایدرها به روز رسانی اپلیکیشن ها از استور ویندوز برای اپلیکیشن های بومی ما که از اپلیکیشن های موجود در بیلد جدیدتر هستند را دریافت نمی کنند. اینسایدرها ممکن است متوجه شوند که برخی از ویژگی هایی که در اپلیکیشن های بومی ما در حال آزمایش بودند، از جمله به روزرسانی های اخیر اپلیکیشن Photos، به طور موقت ناپدید شده اند. این به این دلیل است که برخی از اپلیکیشن های بومی ما تمام آخرین ویژگی های جدید را بدون دریافت یک به روز رسانی از استور نخواهند داشت. این مهم است که اینسایدرها همان نسخه ویندوز را تجربه کنند که به عنوان نسخه پیش فرض برای همه کاربران ویندوز منتشر می شود. اینسایدرها یک بار دیگر شروع به دریافت به روز رسانی اپلیکیشن ها در آینده ای بسیار نزدیک خواهند کرد. مثل همیشه، بازخورد های شما به طور فوق العاده ای به تعریف تجربه کلی ویندوز و اطمینان از عالی بودن کیفیت به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ برای مشتریان ما کمک خواهد کرد.

این موضوع ممکن است برای اینسایدرهای ویندوز که دوست داشتند همیشه هیجان دریافت سریعتر ویژگی ها را تجریه کنند ناامید کننده باشد. هر چند، شما ممکن است به یاد داشته باشید که مایکروسافت چیزی مشابه همین ماجرا را در اوایل سال جاری نیز انجام داده بود. هنگامی که این شرکت تصمیم گرفت تا به روز رسانی اپلیکیشن های خود را برای اینسایدرهای حلقه فست پیش از عرضه به روز رسانی کریترز متوقف کند، این چنین گفت:

بله؛ هنگامی که مردم در مورد اپلیکیشن های بومی احساس خوبی داشته باشند، به روز رسانی ها برای حلقه فست دوباره آغاز می شود.

بنابراین، اینسایدرهای ویندوز در حلقه فست دیگر برای مدتی قادر به آزمایش نسخه پیش نمایش اپلیکیشن های ویندوز ۱۰ نخواهند بود؛ اما همه چیز هم بد نیست، زیرا بیلد های اخیر به طور مداوم در حال اضافه کردن بسیاری از ویژگی های جدید بوده اند.

منبع :

ONMSFT

2158 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,