از زمان عرضه نخستین نسخه تلگرام، این پیام رسان روز به روز ویژگی های جدیدی دریافت کرده و به طور پیوسته در حال پیشرفت بوده است. به تازگی پاول دورف، بنیانگذار تلگرام، تأیید کرده است که پیش از پایان تابستان امسال، آن ها یک راه بهتر برای نظارت و مدیریت نوتیفیکیشن های دریافت شده از اشخاص مختلف را به برنامه اضافه خواهند کرد. این طور برداشت می شود که به احتمال زیاد به زودی یک مرکز اطلاع رسانی یا نوتیفیکیشن سنتر به تلگرام خواهد آمد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

دورف در پاسخ به یکی از کاربران توییتر که از ایشان در مورد این که چرا هنوز یک بخش مرکزی برای اطلاع رسانی درون برنامه وجود ندارد، اظهار داشت که این ویژگی تا قبل از پایان تابستان در برنامه اجرایی خواهد شد.

دورف در توییتر این گونه پاسخ داده است:

من می دانم. ما پیش از پایان تابستان امسال راه حلی را برای حل این موضوع، پیاده سازی خواهیم کرد. پس از آن شما هرگز هیچ گونه اشاره (mention) یا پاسخ (reply) را از دست نخواهید داد.

— پاول دورف (@durov) 11 July 2017

با توجه به این که در حدود دو ماه از تابستان باقی مانده است، انتظار می رود این ویژگی نسبتا سریع اجرایی شود. البته علی رغم این جدول زمانی، مرکز اطلاع رسانی هنوز حتی به صورت بتا نیز منتشر نشده و جزئیاتی در مورد آن در دسترس قرار نگرفته است.

نظر شما در مورد این ویژگی جدید تلگرام چیست؟ دوست دارید نحوه کارکرد این ویژگی به چه شکل باشد؟

منبع :

NEOWIN

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
مازيار
پاسخ دهید چهارشنبه 21 تیر 1396

مشت دورف، داداچ… قربون دستت فعلاً توی آپدیت این نسخه موندیم، یه تکونی بده داداچ، همش خطا 🙄

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,