اپلیکیشن Pin Any Web App (PAWA) برای تمام کاربران ویندوز 10، ویندوز 10 موبایل و هالولنز در دسترس است. اکنون این برنامه یک به‌روزرسانی بزرگ دریافت کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

آخرین به روز رسانی این برنامه نسخه آن را به 1.2.2 ارتقا می‌دهد که ویژگی‌ها و بهبودهای زیادی را به ارمغان می‌آورد. آخرین به‌روزرسانی در حال حاضر از وب کم و دوربین پشتیبانی به عمل می‌آورد که نبود آن تقص بزرگی برای یک برنامه یونیورسال به شما می‌آمد.

این به‌روزرسانی پشتیبانی از میکروفن را برای پخش صدا به برنامه اضافه می‌کند. هم‌چنین بعد از به‌روز‌رسانی جدید می‌توانید کاشی‌های جدید را در JumpList ایجاد کنید. Clearing Cache (پاک کردن حافظه پنهان) مشکلی بود که بسیاری از کاربران آن را گزارش کرده بودند. اکنون این مشکل به طور کامل برطرف شده است و می‌توانید از طریق داشبورد حافظه پنهان را پاک کنید.

کاربرانی که از قبل کاشی‌های پین شده داشتند، هم اکنون می‌توانند کاشی‌ها را از طریق داشبورد به JumpList اضافه کنند. نماد Get اکنون لینک مربوط به آیکون WebApp را نشان می‌دهد. این گزینه در حال حاضر مورد آزمایش قرار می‌گیرد و در صورت بروز اطمینان، وارد برنامه اصلی می‌شود.

کاربران پس از به‌روزرسانی قبلی گزارش داده بودند که دکمه Donate به درستی کار نمی‌کند. این مسئله اکنون به طور کامل رفع شده است و کاربران به راحتی می‌توانند از دکمه Donate استفاده کنند.

توسعه دهنده‌های برنامه در آخرین به‌روزرسانی Feedback Hub را از برنامه حذف کرده‌اند، زیرا قادر به مدیریت و دریافت اطلاعات از Feedback Hub نیستند. برنامه PAWA به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه وب را در حالت تمام صفحه باز کنند. 

شما می‌توانید از طریق این لینک به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن را دریافت کنید.

منبع :

WINDOWSLATEST

814 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  میلاد
  پاسخ دهید سه شنبه 4 اردیبهشت 1397

  خوب این برنامه چکار میکنه؟

  ابی
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

  الان تقویم درست حسابی واسه ۹۷ نداریم؟
  اون قبلی ها دیگه بی خیال شدن ظاهرا

  میلاد
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

  برنامه تقویم که خوبه تازه من اعلاناتشم رو از همین سایت گرفتم خیلی هم عالیه

  میلاد
  پاسخ دهید چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397

  دوستان دوباره سلام کسی نمیدونه این برنامه چه کاربردی داره؟

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , ,