بازی بسیار محبوب و پرطرفدار Monster Hunter: World توانسته به نقطه عطف دیگری در زمینه فروش دست پیدا کند. در ادامه برای خواندن جزئیات بیشتر با وینفون همراه باشید.

امروز و در جدیدترین اخبار مربوط به بازی‌های ویدیوی، شرکت کپکام اعلام کرد که فروش بازی Monster Hunter: World با احتساب نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی در سراسر جهان به 10 میلیون نسخه رسیده است. این تعداد بالای فروش درست بعد از عرضه شدن نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان بوده است. قبل از اینکه نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان عرضه شود، فروش کلی آن 7.9 میلیون نسخه اعلام شده بود که در اوایل ماه آگوست 2018 میلادی Monster Hunter: World برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر شد. این بدان معناست کهMonster Hunter: World در کمتر از یک ماه و با عرضه نسخه رایانه‌های شخصی فروش بیش از دو میلیون نسخه‌ای دیگر را تجربه کرده است.

شرکت کپکام همچنین اعلام کرد که فروش کل این مجموعه از سال 2004 تا 20 ماه آگوست 2018 میلادی 50 میلیون نسخه بوده است. Monster Hunter: World پرفروش‌ترین بازی تاریخ کپکام است که با عرضه نسخه رایانه‌های شخصی توانست از مرز 10 میلیون نسخه عبور کند. کپکام خاطر نشان کرد که فروش قوی این عنوان روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 کماکان ادامه دارد.

Monster Hunter: World در تاریخ 6 بهمن 1396 (23 ژانویه 2018 میلادی) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و در تاریخ 18 مرداد 1397 (9 آگوست 2018 میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر شد.

منبع :

GAMESPOT

184 پست
رسول امینی
Played My First Game In 2005 Which It Was Resident Evil 4, A Huge Fan Of Video Games And Spend A Lot Of Time On Playing. On My Spare Time I Write Articles For WinPhone
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,