terry-myerson-2

تری میرسون رییس بخش ویندوز، یکی از افرادی بود که در مراسم روز گذشته درخشید و ویژگی های خوبی را برای ویندوز ۱۰ رونمایی کرد. تری میرسون در مصاحبه ای با The Verge درباره Surface Dial صحبت کرده است. با وینفون همراه باشید.

یکی از مهم ترین اتفاقات کنفرانس مایکروسافت، Surface Dial بود که راه جدیدی را برای تعامل با رایانه ها به نمایش گذاشت. این دستگاه با منوی خود می تواند کمک شایانی به سازندگان و خالقان کند. رییس بخش ویندوز مایکروسافت درباره کارکردن این دستگاه با شرکای دیگر گفته است:

” هرچیزی که ما انجام می دهیم، برای شرکای ما و دستگاه های آن ها نیز کار می کند. ما برای این دستگاه تحقیق و توسعه ی بسیار زیادی انجام داده ایم. ما برای رسیدن به ایده های بسیار زیادی تلاش کرده ایم و اکنون برخی از آن ها را توسعه داده ایم و واقعا درباره آن ها مصمم هستیم، اما تمام این تکنولوژی برای شرکای ما نیز در دسترس قرار دارد. مشتاقانه منتظر قطعه ی مدنظر آن ها  و پیاده شدن تفکراتشان برای مشتریانشان هستم”

در این مصاحبه میرسون عنوان کرده است که کاربران می توانند در استفاده از این وسیله از دو دست استفاده کنند و این وسیله محدوده کاملا خلاقانه ای برای آن ها ایجاد می کند. همچنین میرسون عنوان کرده است:

” هیچ برنامه ای برای تغییر منوی فعلی به منوی جدید در ویندوز نداریم، اما در برخی مکان های مخصوص احساس می کنیم جای درست آن است”

به نظر شما دیگر تولید کنندگان رایانه ها، به سمت تولید این دستگاه حرکت خواهند کرد؟

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,