مایکروسافت در حال تبدیل نرم افزار های ویندوز فون ۸.۱ به یونیورسال است که یکی از این نرم افزار ها که در حال آماده سازی می باشد، Office Lens است. آفیس لنز همانند یک اسکنر جیبی برای شما عمل می کند. این نرم افزار با تصاویری که از عناوین مختلف مثل، تصاویر معمول، اسناد، وایت بورد، کارت های تبلیغاتی ثبت می کند، همانند یک اسکنر کار شما را انجام می دهد. این نرم افزار می تواند در حفظ مواردی که اشاره شد، کمک کند. بر اساس قابلیت تشخیص کاراکتر ها، می تواند تنظیم اتوماتیک انجام دهد. همچنین می توانید در تصاویر ثبت شده، ویرایش انجام دهید، متن به آن اضافه کنید و در مکان های مختلفی مثل One Note ،One Drive ، Word t PowerPoint ، پی دی اف یا داخل گالری ذخیره کنید. این نرم افزار به علت قابلیت خواندن متن، برای دانش آموزان در ثبت اطلاعات کلاسی روی وایت بورد بسیار کمک کننده است.

Office-Lens-Windows-Phone-app-620x520

  کدواژه Otemoto برای برند جدید آفیس لنز ویندوز ۱۰ موبایل انتخاب شده است و این نرم افزار درحال تکمیل می باشد. به نظر می رسد که نسخه ی جدید انتهای تابستان منتشر شود.نسخه ای از نرم افزار که فعلا منتشر نشده، بدست سایت ویندوز سنترال رسیده است که تصاویر آن را می بینید.

office lens4office lens3

نرم افزار آفیس لنز نسخه ویندوز ۱۰ موبایل، شبیه نسخه ۸.۱ است اما تفاوت هایی دارد، مثلا کنترل بیشتری روی دوربین وجود دارد و می تواند کیفیت ثبت تصاویر و دوربین را انتخاب کنید. همچنین عملکرد کلی نرم افزار هم بهتر از گذشته شده است و قطعا در نسخه نهایی، سرعتی بیشتر از قبل خواهد داشت.

office lensoffice lens2

هنوز صحبتی از زمان انتشار این نرم افزار نشده است، اما بعید است که زمان زیادی تا انتشار آن وجود داشته باشد. منتظر خبر انتشار نسخه یونیورسال این نرم افزار کارآمد باشید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
masoud.73
پاسخ دهید پنجشنبه 26 خرداد 1395

امیدوارم زودتر فکری برای office rimote رو برای آفیس ۲۰۱۶ بیاره؛ من نمیتونم از طریق آفیس ریموت کار کنم
ازتون خواهش میکنم یه مقاله کامل هم برای ریموت دسکتاپ و متصل کردن ویندوز ۱۰ موبایل به ویندوز ۱۰ بنویسید لطفا ؛ خیلی نیاز میشه …
من از آموزش های قبلی استفاده کردم ولی نتونستم متصل بشم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,