surface-aio

انتظار می رود مایکروسافت در اواخر این ماه در رویدادی در نیویورک، نوع جدیدی از دستگاه های خانواده ی سرفس را معرفی نماید. طبق شایعات و خبر های گذشته، انتظار می رود که این شرکت از یک دستگاه All In One در این مراسم رونمایی کند. اکنون بر اساس یک گزارش جدید از سوی Economic Daily News (EDN) از چین، مایکروسافت در حال همکاری با شرکت Pegatron به منظور تولید سرفس All In One می باشد. در ادامه وینفون را همراهی کنید.

این اولین بار نیست که مایکروسافت با شرکت Pegatron برای تولید دستگاه های سرفس همکاری می کند – مایکروسافت در گذشته نیز با شرکت Pegatron در تولید دیگر دستگاه های سرفس مانند سرفس پرو ۲ کار کرده است. جالب است بدانید که، شرکت Pegatron همچنین یکی از شرکت های تولید کننده ی دستگاه های آیفون و برخی از دستگاه های دیگر برای کمپانی اپل نیز می باشد.

شاید بتوان گفت که تولید سرفس All In One توسط شرکت Pegatron نشانگر این است که سرفس All In One یک دستگاه رده بالا و ویژه خواهد بود، درست مانند دیگر دستگاه های خانواده ی سرفس. EDN همچنین تایید کرده است که سرفس All In One مجهز به تکنولوژی چند لمسی پیکسلی حساس خواهد بود – که مایکروسافت در اواخر سال ۲۰۱۴ به آن دست پیدا کرده بود. همچنین بر اساس شایعات، سرفس All In One در سه اندازه ی مختلف از راه خواهد رسید: یک نوع ۲۱ اینچی، یک نوع ۲۴ اینچی و یک نوع ۲۷ اینچی. در نهایت، مایکروسافت همچنین دو صفحه کلید و موس متفاوت را برای سرفس All In One معرفی خواهد کرد، که به تازگی اطلاعات و تصاویری از آن ها به بیرون درز کرده است.

جالب اینجاست که، EDN اظهار می دارد که دستگاه های سرفس پرو ۵ و سرفس بوک ۲ مایکروسافت نیز توسط شرکت Pegatron تولید خواهند شد – اما این دستگاه ها در سال آینده و همراه با پردازنده های Kabylake اینتل از راه خواهند رسید.

نظر شما در مورد دستگاه جدید خانواده ی سرفس چیست؟ آیا سرفس All In One می تواند مانند سایر اعضای خانواده ی سرفس موفقیت بالایی کسب کند؟

منبع :

MSPOWERUSER

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
majid_640xl
پاسخ دهید چهارشنبه 20 مهر 1395

وااای اگه پیکسل سنس رو بزاره رو این دستگاه، احتمال زیاد نمایشگر این دستگاه به حالت افقی در میاد واون موقس ک ای مک و هر دستگاه دیگه رو نابود میکنه. عاااالیه این خانواده سرفیس. صدرصد نمایشگر فوق العاده با کیفیتی خواهد داشت. مطمعنم این دستگاه همچون دیگر محصولات سرفیس محصول مشابه اپلشون رو به حاشیه میرونه. دوستانی ک در مورد پیکسل سنس اطلاعی ندارن حتما برن یه سرچی بکنن ببینن چرا میشه گفت شاهکاره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,