_مایکروسافت پنل جدید

پنتاگون احتمال سوء رفتار در اطراف قرارداد JEDI را مورد تحقیق قرار می‌دهد این قرارداد ده میلیارد دلاری وارد برهه جدیدی از تحقیقات می‌شود

اخیراً گزارش دادیم که رقابت بین آمازون و مایکروسافت برای قرارداد پر سود 10 میلیارد دلاری وزارت دفاع (JEDI) در حال نزدیک شدن به نتیجه است، زیرا قاضی ادعاهای مربوط به رفتار نامناسب از طرف آمازون را رد کرد. این در حالی بود که دونالد ترامپ درگیر شد. سپس گزارش دادیم كه وزیر دفاع، مارك اسپر، موافقت خود را برای بازنگری در این قرارداد موكول كرده است.

امروز ، پنتاگون تأیید کرد که اکنون مشغول بررسی نگرانی‌های احتمالی اخلاقی در مورد قرارداد، از جمله توسعه الزامات و درخواست روند پیشنهادات است.

“یک تیم چند نظمی” که شامل حسابرسان، بازرسان و وکلای دادگستری است، در حال تحقیق در مورد موضوعات مطرح شده توسط اعضای کنگره از طریق خط داغ وزارت دفاع است. پنتاگون همچنین در حال تحقیق است که آیا مقامات فعلی یا پیشین پنتاگون مرتکب رفتارهای نادرست در رابطه با حصول JEDI شده‌اند، از جمله اینکه آیا درگیری‌های منفعتی مربوط به دخالت آنها در فرآیند خریداری وجود داشته است یا خیر.

سخنگو دورینا آلن گفت:

بررسی ما در حال انجام است و تیم ما در حال پیشرفت چشمگیری است. ما اهمیت و حساسیت زمانی را نسبت به مسائل تشخیص می‌دهیم و قصد داریم بررسی خود را هرچه سریعتر انجام دهیم.

اگر تحقیقات علیه آمازون چیزی پیدا کند، من فکر می‌کنم مایکروسافت این قرارداد را خواهد برد زیرا این شرکت تنها بازیکن دیگری است که در روند این مناقصه شرکت می‌کند.

منبع :

MSPOWERUSER

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,