personal-files-update

احتمالا تمام شما با اپلیکیشن محبوب Personal Files آشنایی دارید. این اپلیکیشن فوق العاده کاربردی که توسط توسعه دهنده ای ایرانی ساخته شده، فایل های شخصی شما را به روش های گوناگون ایمن می سازد و اجازه نمی دهد سایر افراد به این فایل ها دسترسی داشته باشند. توسعه دهنده ی این اپلیکیشن یونیورسال، با پشتیبانی مداوم و به انتشار روز رسانی های متعدد در تلاش می باشد که آن را بیش از پیش کاربردی کند و مشکلات آن را رفع کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

Personal Files فایل های شخصی شما را به روش های گوناگون ایمن می سازد و اجازه نمی دهد سایر افراد به این فایل ها دسترسی داشته باشند. شما با انتقال فایل های خود به این اپلیکیشن، به دیگران اجازه نخواهید داد که به فایل های شما دسترسی پیدا کنند. این اپلیکیشن به گونه ای عمل می کند که می توانید فایل های خود را از طریق برنامه به دیگر دستگاه ها ارسال کنید، این قابلیت که گفته شد، برای اولین بار و تنها در این برنامه ساخته شده است و این می تواند یک مزیت و برتری نسبت به دیگر اپلیکیشن های مشابه محسوب شود.

امروز به روز رسانی جدیدی برای این اپلیکیشن منتشر شده که که قابلیت های جدیدی را به آن افزوده و تجربه ی کاربری را بهبود بخشیده است. این به روز رسانی جدید، قابلیت بسیار مهم و کاربردی باز کردن فایل های درون برنامه با اپلیکیشن های دیگر (open with) را به اپلیکیشن اضافه کرده است که مطمئنا برای تمام کاربران جذاب و خوشحال کننده خواهد بود. البته کاربران باید توجه داشته باشند که بعد از باز کردن فایل با استفاده از این قابلیت (در موبایل)، باید حتما در file explorer در بخش recent، فایل های باز شده را از این لیست حذف کنند تا از دسترسی افراد دیگر به آن ها جلوگیری شود.

personal-files-open-with

همچنین یکی از قابلیت هایی که کاربران زیادی درخواست آن را داشته اند نیز در این نسخه به اپلیکیشن اضافه شده است. اکنون قابلیت زوم کردن بر روی عکس هایی که در داخل برنامه باز شده اند اضافه شده است و عملکرد آن بسیار شبیه به اپلیکیشن Photos ویندوز می باشد. همچنین در دستگاه هایی که فاقد صفحه ی لمسی هستند، کاربران می توانند با دو بار ضربه (دبل تپ) بر روی تصویر، از قابلیت زوم استفاده کنند.

در این به روز رسانی، بهبود هایی نیز در عملکرد اپلیکیشن صورت گرفته است. برای مثال باگی که در برخی مواقع موجب کرش کردن اپلیکیشن در زمان نمایش عکس ها می گردید برطرف شده است. این به روز رسانی نسخه ی اپلیکیشن را به ۱۰.۲.۱.۰ ارتقا داده است و در حال حاضر در استور ویندوز ۱۰ برای دانلود در دسترس قرار دارد.

در پایان از کاربران عزیز خواهش می کنیم که مانند گذشته، نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل و یا استور با توسعه دهنده ی این اپلیکیشن (آقای مرصاد منشادیان) در میان بگذارند تا شاهد پیشرفت بیش تر این اپلیکیشن باشیم.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 24 مگابایت
  • منتشر کننده : Mersad.M
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع : وینفون
2148 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
li@
پاسخ دهید سه شنبه 8 آذر 1395

دمشون و،تون، گرم

Alireza
پاسخ دهید سه شنبه 8 آذر 1395

دست برنامه نویسش گرم.
خداییش باید ازشون حمایت کنیم همه جوره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,