get-windows-10

مایکروسافت امروز برای کاربران رایانه های شخصی ویندوز ۷ و ویندوز ۸.۱ یک به روز رسانی جدید عرضه کرد، که در نهایت اپلیکیشن Get Windows 10” که این کاربران را تشویق می کرد که تا تاریخ ۲۹ جولای به روز رسانی رایگان سیستم عامل را دریافت کنند، را حذف کرده است. در حالی که اطلاعیه های این برنامه پس از پایان مهلت رسمی “ارتقا رایگان” در ۲۹ جولای متوقف شده بود، امروز مایکروسافت این به روز رسانی را با شماره پشتیبانی KB3184143 برای ویندوز ۷ و ۸.۱ کامپیوتر عرضه کرده است.

این به روز رسانی، اپلیکیشن Get Windows 10 و دیگر نرم افزار های مربوط به پیشنهاد ارتقا رایگان به ویندوز ۱۰ که در تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۱۶ منقضی شده است را حذف می کند.

اپلیکیشن Get Windows 10 برای مایکروسافت منشأ مجادلات و اعتراضاتی بوده است، بسیاری از کاربران ویندوز ۷ و ۸.۱ شکایت داشتند که این اپلیکیشن سخت در تلاش بوده است که آن ها را مجبور به ارتقا به ویندوز ۱۰ کند.

در حالی که رسما، پیشنهاد ارتقا رایگان به پایان رسیده است، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد هنوز هم افراد با کلید های معتبر ویندوز ۷ و ۸.۱ می توانند به روز رسانی ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان دریافت کنند، که این موضوع می تواند به این معنا باشد که مایکروسافت به این دسته از کاربران فرصت کمی طولانی تری داده است تا در این مورد تصمیم گیری کنند و هنوز فرصت دریافت رایگان ویندوز ۱۰ را داشته باشند.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1813 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,