_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

عرضه‌ی Phantasy Star Online 2 در غرب تائید شد

بالاخره به غرب خواهد آمد! بعد از عرضه اولیه در سال ۲۰۱۲ در ژاپن و سال‌ها قول دادن «سگا» (Sega) مبنی بر عرضه آن در غرب، بالاخره Phantasy Star Online 2 در غرب در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. این بازی در بهار ۲۰۲۰ در دسترس کاربران ایکس‌باکس وان و ویندوز قرار خواهد گرفت. سگا این خبر را در کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 اعلام کرد و گفت که این بازی قابلیت کراس پلتفرم هم دارد و گیمرهای هر دو پلتفرم یاد شده می‌توانند با یکدیگر به تجربه آن بپردازند.

این نکته را در نظر بگیرید که یک قرارداد انحصاری میان سگا و مایکروسافت تنظیم شده که در غرب، بازی Phantasy Star Online 2 فقط روی اکس‌باکس وان و ویندوز در دسترس خواهد بود و اگر روی سوئیچ، پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا کسی قصد انجام این بازی را دارد، باید به شرق سفر کند!

در تریلر نمایش داده شده شاهد سکانس‌های ابتدایی اپیزودهای مختلفی از بازی بودیم. همچنین قول داده شده که تمامی بروزرسانی‌ها و محتویات نسخه شرقی این بازی هم در نسخه غربی آن گنجانده شود و محتویات تا پایان اپیزود ۶ در آن قرار خواهد داشت.

همچنین بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که شاید بر خلاف انتظار شما، Phantasy Star Online 2 طرفداران بسیاری در غرب دارد و حتی قبل از معرفی این بازی در غرب هم اجتماع طرفداران آن، این عنوان را به زبان انگلیسی ترجمه کرده بودند و با هر بروزرسانی جدید، ترجمه‌های جدید را هم منتشر می‌کردند.

حالا باید منتظر ماند و دید که چند نفر به تجربه این بازی جذاب خواهند پرداخت. نکته اساسی اینجاست که افرادی که به هر طریق قبلا آن را بازی کرده‌اند، به سراغ نسخه غربی هم خواهند آمد یا خیر؟ به هر روی، پاسخ سوالات را می‌توان خیلی زود دریافت. اگر نقش آفرینی‌های آنلاین ژاپنی را دوست دارید، Phantasy Star Online 2 بازی خوبی برای شماست.

تریلر معرفی را تماشا کنید:

منبع :

DUALSHOCKERS

48 پست
دانیال اصفهانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,