Phil Spencer

فیل اسپنسر از نمایشگاه E3 و در پی صحبت درمورد اسکورپیو، در مرکز توجهات رسانه های خبری بوده است و حال یک مجله ی ژاپنی Farmitsu درباره اوضاع این بخش مایکروسافت با او مصاحبه کرده است، با وینفون همراه باشید.

شما در این مطلب، گوشه هایی از صحبت های رئیس اکس باس را می خوانید. فیل اسپنسر در پاسخ به فروش اکس باکس وان اس و عملکرد آن بیان کرده است:

” ما به این کنسول اعتقاد داریم، در دو ماه گذشته در آمریکای شمالی در صدر فروش قرار داشته و پتانسیل بالایی در رقابت در استرالیا و اروپا از خود نشان داده است. از توسعه دهندگان ژاپنی هم بازخوردهای مختلفی دریافت کرده ایم که امیدواریم هرچه زودتر و طی ماه های آینده در ژاپن و بعد از همکاری فروشندگان  این کنسول را عرضه کنیم.

فیل اسپنسر در رابطه با عرضه ی زودتر کنسول جدید شرکت سونی و احتمال فروش بیشتر این کنسول تا زمان عرضه ی اسکورپیو اینگونه پاسخ داده است:

” به شخصه هیچ نگرانی در این زمینه ندارم. در حال حاضر می دانیم،  کنسول پلی استیشن۴ پرو بازار را در دست دارد، اما ما می خواهیم زمان بیشتری برای ارزیابی و شناخت بازار و عرصه ی بازی ها در اختیار داشته باشیم و شرایط تکنولوژی آینده را برای خلق بهترین تجربه و احساس واقعی ازبازی های ۴K بررسی کنیم. ما می خواهیم به دقت هرچیز و هر جزیی را برای بهترین نمایش بررسی کنیم. در حال حاضر نیز بازخوردهای توسعه دهندگان درباره اسکورپیو و نحوه عملکرد ۴K در اکس باکس وان اس را می سنجیم و ارزیابی می کنیم. اسکورپیو باور و اعتقاد ماست و سال اینده بدون اشکال و خطا عرضه خواهد شد.”

او درباره هدست هالولنز نیز اینگونه گفته است:

” قطعا زمانی کل بازی ها با هالولنز قابل انجام خواهند بود. بحث های زیادی درباره واقعیت میکس هالولنز وجود دارد. واقعیت مجازی شما را وارد یک فضای مجازی می کند اما شما در یک محیط محدود هستید، در حالی که واقعیت میکس، دسترسی به دورترین مکان ها را برای شما فراهم می کند و مرز نامعلومی بین دنیای واقعی و دنیای مجازی وجود دارد. هالولنز اتفاق فوق العاده ایست و متاسفانه از جزییات و دستاوردهایمان آن در این لحظه  نمی توانم صحبت کنم، اما مطمئنا به زودی حرف های زیادی برای گفتن داریم “

منبع :

PLAY ASIA

  • یکشنبه 24 مهر 1395 09:30
  • 2 نظر
  • هادی اکبری زاده
  • اخبار
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sirw@n.
پاسخ دهید یکشنبه 24 مهر 1395

سلام من یه برنامه میخوام که بتونم راحت مطالب انجمن هارو بخونم قبلا یه برنامه معرفی کردین ولی یادم نمیاد لطفا اگه کسی میدونه معرفی کنه ممنون

Ss
پاسخ دهید یکشنبه 24 مهر 1395

دمش گرم
پی اس ۴ که تو ایران الکی محبوب شده ایکس باکس وان اس ازش بهتر البته ایمس باکس وان واقعا گند بود ولی ایکس باکس وان اس عالیه ببین پسره تعصبش چقدره میگم پی اس ۴ فروزا رو نداره هیلو را نداره بتفیلد رو نداره کیر اف وار رو نداره میگه اینا همشون مال پی اس ۴ پی اس ۴ همه بازی های جهان رو داره😐😐😐😐😐😐😐😐ایول داره روش کار میکنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,