xbox-keyboard-mouse

قابلیت های خوبی که به اکس باکس وان اضافه شده یا اضافه خواهد شد، هوادارن را نسبت به آینده ی این کنسول بسیار امیدوار کرده است. بر اساس آخرین صحبت های مدیر بخش اکس باکس، گیمرها بایستی منتظر پشتیبانی از ماوس و کیبورد در کنسول خود باشند.

صحبت های مدیر بخش اکس باکس مایکروسافت در نمایشگاه E3 2016 نوید روزهای خوبی را برای این کنسول می دهد. بسیاری از کاربران از مدت ها قبل در انتظار پشتیبانی از کیبرد و ماوس در اکس باکس وان، بودند. این انتظار به فوریه ۲۰۱۵ بر می گردد، زمانی که فیل اسپنسر اشاراتی به ماوس و کیبورد در چت خود با یکی از کاربران کرده بود و در فوریه ۲۰۱۶ نیز بار دیگر بر تلاش این بخش در این باره تاکید کرد. او در گفتگویی که با PCGamesN داشته، باردیگر با سوال درباره این موضوع مواجه شده و پاسخ داده است:

” ما همچنان جلوی رسانه ها و هوادارن، سر خود را به نشانه تایید تکان می دهیم، اما آن ها… صادقانه می گوییم که در حال کار روی قابلیت کیبورد هستیم و پشتیبانی از موس در آینده ای نه چندان دور هستیم. من این را به شما می گویم زیرا می دانم که زمان دوری نیست، شاید مدت چندماه، اما ما هنوز تاریخ دقیقی برای آن نداریم”.

بعضی گیمرهای اکس باکس نسبت به پشتیبانی از کیبورد و موس تا زمان انتشار بازی هیلو فوریه ۲۰۱۷ ابراز امیدواری کرده بودند. حال باید جدی تر از گذشته منتظر پشتیبانی از این قابلیت و قابلیت های بیشتری ماند.

نظر شما درباره این قابلیت جدید چیست؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Daniel
پاسخ دهید چهارشنبه 25 خرداد 1395

میخوام Scorpio که اومد بخرمش اما خیلی سختمه بازی های Shooter رو با دسته بازی کنم
این عالیه

RedDeath
پاسخ دهید چهارشنبه 25 خرداد 1395

“در فوریه ۲۰۱۶ تیز”
تیز رو اصلاح کنید !

    هادی اکبری زاده
    پاسخ دهید پنجشنبه 26 خرداد 1395

    سلام، با تشکر . ممنون از تذکرتون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,