اخیرا فیل اسپنسر، مدیر بخش اکس‌باکس به تور اروپا رفته است اما این موضوع باعث نشده تا او دست از مصاحبه‌کردن بردارد. او خیرا با Xbox On مصاحبه‌ای را انجام داده و در آن درباره‌ی کنسول اسکورپیو و بازی‌های آن سخن گفته است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

در این مصاحبه اسپنسر بیان داشته است که حتی با وجود اینکه کنسول اسکورپیو در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد اما “بهترین کیفیت بازی‌های سازندگان شخص ثالث بر روی این کنسول اجرا خواهد شد.” او در ادامه افزود که “این کنسول بهترین دستگاهی است که شما می‌توانید بازی‌ها را بر روی آن انجام دهید.” پروژه اسکورپیو باید ثابت کند که جلوه‌های بصری بهتری را نسبت به پلی‌استیشن ۴ پرو به نمایش می‌کشد و برطبق سخنان اسپنسر، به‌نظر می‌رسد که تیم اکس‌باکس مسیر صحیحی را می‌پیماید. زمانی که نوبت به نمایش عناوین اسکورپیو می‌رسد، مایکروسافت باید واضحا تفاوت میان این کنسول و اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو را نشان دهد. در واقع با توجه به فروش نه‌چندان مناسب کنسول میان نسلی سونی هیچ جای خطایی برای مایکروسافت وجود ندارد.

با وجود لحن همراه با اعتماد به نفس اسپنسر اما او از این موضوع آگاه است که برای موفقیت این کنسول، بازی‌های مناسب یکی از نیازهای اساسی به‌شمار می‌رود. او می‌گوید که استودیوهای داخلی مایکروسافت قصد دارند تا با نوآوری و ریسک‌های که انجام می‌دهند، مرزها را در این صنعت جابه‌جا کنند.

حال با توجه به سخنانی که فیل اسپنسر بیان کرده است مطمئنا صبر کردن تا E3 2017 برای طرفداران اکس‌باکس بسیار دشوار خواهد بود. مایکروسافت نه‌تنها باید در این کنفرانس قدرت اسکورپیو را به رخ بکشد بلکه باید با ارائه‌ی بازی‌های زیبا، رقابت بین دو کنسول را داغ‌تر از همیشه کنید.

پیش‌تر ادعا شده بود که کیفیت بازی‌های سازندگان شخص ثالث بر روی این کنسول تفاوت چندانی با کنسول‌های فعلی نخواهد داشت و تفاوت تنها به بازی‌های انحصاری خلاصه می‌شود اما سخنان جدید اسپنسر به تمام آن حرف و حدیث پایان داد و اکنون طرفداران نه‌تنها بازی‌های انحصاری را با کیفیت فوق‌العاده این کنسول بازی خواهند کرد، بلکه بازی‌هایی که توسط سازندگان شخص ثالث برای تمام پلتفرم‌ها منتشر می‌گردند نیز با کیفیت بالاتر بر روی این کنسول اجرا خواهند شد.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPU

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,