Phil Spencer

رئیس بخش اکس باکس مایکروسافت، همچنان صادقانه حرف های خود را در مصاحبه هایش می زند و در حال حاضر محبوبیت خوبی بین هواداران بازی دارد. او در اخرین مصاحبه ی خود درباره واقعیت مجازی صحبت های جالبی مطرح کرده است. با وینفون همراه باشید.

فیل اسپنسر در مصاحبه با Stevivor درباره زمان ورود واقعیت مجازی به عرصه ی بازی های ویندوز و امس باکس وان ۱۰ بیان کرده است:

” صادقانه باید به شما بگویم نمی دانم”. او ادامه می دهد:” واقعاتکنولوژی هدست های واقعیت مجازی را دوست دارم و از آن ها استفاده هم می کنم و حتی با دموی هدست جدید سونی هم کار کرده ام. “

او درباره این صنعت و وضعیت فعلی آن گفته است:

” من فکر نمی کنم که سازندگان بازی ، فضای مدنظرشان را پیدا مرده باشند، به وضوح مشخص است که هنوز بازی های واقعیت مجازی کامل نیست. از نظر من خیلی زود است که به انچه می خواهیم برسیم، هنوز چندسالی تا آن روز فاصله داریم.”

صحبت های فیل اسپنسر درباره عدم ساخت نرم افزارهای کامل دلیل بر عدم فکر او به این صنعت و اضافه کردن قابلیت واقعیت مجازی به کنسول های اکس باکس نیست:

” به نظر من واقعیت مجازی جایگاهش را بدست می آورد و برای رقابت آماده می شود. کنسول اسکورپیو ما نیز کنسولی با قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی خواهد بود، حال امسال، یا سال بعد یا سال بعد تر بالاخره خواهد آمد. من هنوز از انجمن ها و افراد بعنوان یک بازوی کمکی استفاده می کنم تا بتوانم  برای ساخت ابزار جدید ایده بگیرم و همچنین احساس ها نسبت به این کنسول را ارزیابی کنم.”

اسپنسر در این مصاحبه درباره درس گرفتن از تجربه ی کینکت و استفاده از آن در واقعیت مجازی نیز صحبت کرده است و اینکه به دنبال خلق فضایی مابین این دوست.

به نظر می رسد تیم اکس باکس با مدیریت اسپنسر می تواند کنسولی فوق العاده راهی بازار کند و بازار را تکان دهد.

مصاحبه ی فیل قبل از معرفی هدست های به صرفه ی مایکروسافت انجام شده است.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
mohammad
پاسخ دهید چهارشنبه 11 آبان 1395

سلام من برنامه ویندوز اینسایدرو نصب کردم گوشیم لومیا ۵۴۰.وقتی میرم تو قسمت اپدیت که اپدیت کنم گوشیمو میره رو صفر درصد بعد سه چهار ثانیه این خطا رو میده

۰x80240013
هرکی میدومه واسه چیه زود بگه بی زحمت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,