طی چند روز اخیر فیل اسپنسر در پیج شخصی توییتر خود پیرامون موارد بسیاری با طرفداران به گفت و گو پرداخت. یکی از سوالاتی که طرفداران از او پرسیدند راجع به قرار دادهای شخص ثالث کمپانی سونی با دیگر ناشرین بود. اسپنسر عنوان کرد هیچ نگرانی از بابت قراردادهای متعدد سونی با ناشرین نخواهد داشت زیرا Project Scorpio بهترین پلتفرم برای اجرای بازی ها است. برای ادامه همراه وینفون باشید

فیل اسپنسر اعلام کرد هم اکنون دور نمای اهداف آنها برای اکس باکس تمرکز بر بازیکنان و ساخت عناوین خلاقانه است. طی چند ماه اخیر سونی با عقد قرار داد های متعدد شخص ثالث با دیگر ناشرین باعث شده نام برند پلی استیشن در نمایش اکثر عناوین پرهزینه و بزرگ به چشم بخورد. از آن سو اکس باکس هم سعی کرد با بدست آوردن حق تبلیغات عنوان Middle-earth: Shadow of War از کورس رقابت عقب نماند. اما اختلاف کمّی بین قرار دادهای شخص ثالث سونی با مایکروسافت همچنان پا برجاست و تا کنون نشانه ای از قرارداد تازه اکس باکس با دیگر عناوین بزرگ به چشم نخورده است.

از آنجایی که اسپنسر همواره به تعامل با هواداران علاقه داشته است، طی چندین و چند توییت به رفع نگرانی هوارداران پیرامون این مسئله و دیگر موارد مرتبط با اکس باکس پرداخت.

هوادار: یه سوال صادقانه، شما هیچ از بابت قرارداد های سونی با عناوین بزرگ نگران نیستید؟
اسپنسر:

اینا همش به سیاست های تجاری مربوط میشه. ما اهداف بلند مدتی برای اکس باکس در نظر گرفتیم و تمام تلاش خودمونو می کنیم تا به اونا دست پیدا کنیم. قرار داد های شخص ثالث فرصت عالی در تجارت به شمار میان ولی جزو استراتژی ما نیست.


هوادار: وقتی بهترین نسخه از بازی های مولتی پلتفرم روی Project Scorpio اجرا میشه، چه تبلیغی بهتر از این!
اسپنسر:

تمرکز ما هم دقیقا روی همین مسئله است.


هوادار: منظور شما از اهداف بلند مدت در قبال اکس باکس چیه؟
اسپنسر:

تمرکز بر روی بازیکنان و بازی ها. خلق بهترین مکان برای بازی کردن. احترام به نظر بازیکنان، توجه به سازندگان و ساخت عناوین با کیفیت به کمک استودیو های داخلی.


هوادار: آیا بازی هایی مثل Destiny 2 و نسخه جدید Call Of Duty با کیفیت بهتری روی Project Scorpio اجرا میشن؟
اسپنسر:

گزارشات عملکرد اسکورپیو منو از بابت قدرت این کنسول مطمئن کرده. بهترین نسخه کنسولی بازی های امسال روی Project Scorpio اجرا میشن.


آن طور که پیداست اسپنسر نسبت به قدرت Project Scorpio اطمینان کامل دارد و معتقد است بهترین مسیر ممکن، تمرکز بر روی گسترش عناوین انحصاری اکس باکس و خلق یک بستر راضی کننده برای بازیکنان و توسعه دهندگان است. اسپنسر تمام تلاش خود را به کار بسته تا با قدرت این مسیر را به منظور رسیدن به هدف ادامه دهد.

نظر شما چیست؟ آیا اهداف بلند مدت مایکروسافت و اسپنسر در نهایت نتیجه مطلوبی برای اکس باکس به همراه خواهد داشت؟

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

ICXM

28 پست
سیاوش امامی
زندگی یعنی هنر هفتم. آرامش یعنی موزیک کلاسیک. کمپانی یعنی مایکروسافت .
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,