_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

فیل اسپنسر: ما می‌خواهیم اکس باکس وان اکس بهترین کنسول برای اجرای بازی‌ها باشد سخنان بلندپروازانه رییس اکس باکس

ما چیزهای زیادی درباره کمک اکس باکس وان اکس به توسعه‌دهندگان شنیده‌ایم. آن‌ها می‌توانند بازی‌های خود را به بهترین نحو ممکن روی آن اجرا کنند و حتی در مبحث جلوه‌ها تقریبا اکس باکس وان اکس با کامپیوترهای قدرتمند نیز برابری می‌کند. حال فیل اسپنسر رییس بخش اکس باکس جدیدا در توییتر ادعا کرده است که اکس باکس وان اکس بهترین کنسول برای اجرای بازی‌ها است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

بازی‌های زیادی مانند Assassin’s Creed Origins و Forza Motorsport 7 و Crackdown 3 را مشاهده کردیم و شنیدیم که توسعه‌دهندگان آن‌ها به مردم گفتند که بازی آن‌ها روی اکس باکس وان اکس بهتر از دیگر کنسول‌ها است و این دقیقا همان چیزی است که مایکروسافت می‌خواهد.

اخیرا رییس بخش اکس باکس، آقای فیل اسپنسر به توییتر آمده و ادعا کرده است که هدف مایکروسافت قرار دادن اکس باکس وان اکس به عنوان بهترین کنسول برای بازی است و برای رسیدن به این هدف با توسعه‌دهندگان همکاری خواهد کرد.

نتایج خوب به نظر می‌رسد. ما می‌خواهیم اکس باکس وان اکس بهترین کنسول برای اجرای بازی‌ها باشد و برای تحقق آن با توسعه‌دهندگان همکاری خواهیم کرد.

اکس باکس وان اکس به طور قابل توجهی قدرتمندتر از هر کنسول دیگری در بازار است و مطمئنا بهترین دستگاه برای بازی‌های چند منظوره خواهد بود. این کنسول فوق العاده در هفتم نوامبر امسال عرضه جهانی می‌شود.

نظرات خود را در این‌باره با ما درمیان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
تقی
پاسخ دهید دوشنبه 27 شهریور 1396

سلام
دوستان کسی برنامه ی خوبی برای پلاک خودرو و شماره ملی و .. سراغ داره؟
فعلا “شهریاب” رو نصب دارم که خوب نیست.یعنی کامل نیست و دوساله آپ نکرده
ممنون از راهنمایی تون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,