_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

فیل اسپنسر می‌گوید ای کاش سونی به E3 2019 می‌آمد به نظر او اعضا بیشتر همایش را داغ‌تر می‌کند

کنفرانس E3 با شکوه خاصی برگزار شد. مایکروسافت نمایش بسیار درجه یکی داشت و کل E3 را مشغول خود کرده بود. اما نبودن نیمه دیگر بازار در نمایشگاه کاملا محسوس بود. و اسپنسر کاملا موافق است.صرف نظر از آنچه که شما ممکن است در باره نمایش سال جاری به آن فکر کرده باشید، و برخی از افراد قطعا طرفدار نبوده باشند، E3 2019 بدون سونی کامل نبود. صرف نظر از آنچه که آنها برای نشان دادن داشتند یا برعکس برای نشان دادن نداشتند، زمانی که یکی از صاحبان پلتفرم و صنعت (و رهبر فعلی بازار) کنار بکشد، یک کمبود وجود دارد. کسی که همین احساس را دارد؟ فیل اسپنسر رئیس بخش ایکس باکس است.

اسپنسر در یک استریم زنده E3 از Giant Bomb (که شما می‌توانید 6 ساعت پخش کامل را در اینجا مشاهده کنید)، اعتراف کرد که او احساس کرده کل کنفرانس از نبودن آنها رنج می‌برد، وی می‌گوید:

E3 وقتی آنها نیستند به آن خوبی نیست.

با وجود اینکه این یک بیانیه بسیار ساده است، هنوز هم جالب است که توجه داشته باشیم زیرا چنین تصدیق دلپذیری از رقبای اصلی چیزی نیست که حتی چند سال پیش قابل دیدن بوده باشد. اما او اشتباه نمی‌کند، هرچه کمپانی‌های کوچک و بزرگ که به E3 می‌روند کمتر باشند، E3 بیشتر از آن رنج می‌برند. به طور کلی، با حرکت به سمت رویدادهای دیجیتال مانند Nintendo Direct، EA Play و Sony State of Play، کنفرانس‌هایی مانند این ممکن است در آینده به طور بالقوه رنج ببرند، زیرا شرکت‌های بیشتری روزانه این مسیر را انتخاب می‌کنند.

البته شکی نیست که نمایش شرکت‌ها امسال بسیار خوب بود. و ما امیدواریم در سال‌های آینده بسیار بهتر هم باشد.

منبع :

GAMING BOLT

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,