_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

سخنرانی فیل اسپنسر در نشست DICE 2018

روز گذشته کنفرانس DICE 2018 که به نوعی بهشت صنعت بازی محسوب می‌شود با نطق اصلی فیل اسپنسر مدیر بخش ایکس باکس مایکروسافت آغاز شد.

فیل اسپنسر مدیر بخش ایکس باکس مایکروسافت به‌عنوان سخنران اصلی در نشست DICE 2018 حاضر شد و این کنفرانس را رسما آغاز کرد. بخش عمده‌ای از سخنرانی وی به قدرت و اهمیت صنعت بازی در دنیای امروز معطوف شده بود، علاوه بر این مسئله اسپنسر در سخنرانی خود تاکید زیادی بر اهمیت ارایه بازی‌های متنوع و البته تنوع تیم‌های سازنده بازی تاکید زیادی داشت. از دیدگاه وی تنوع توسعه‌دهندگان امری است که از یک سو جلوی انحصار را در این صنعت می‌گیرد و از سوی دیگر باعث خواهد شد تا روح و حال و هوای بازی‌های عرضه شده نیز متفاوت باشند.

وی در بخش دیگری از سخنرانی خود عملکرد مایکروسافت در دنیای بازی‌های ویدیویی را شرح داد و با بیان مثال‌هایی نشان داد که مایکروسافت چگونه موقعیت بسیار مناسب و مطمئنی برای توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی فراهم آورده است.البته اسپنسر در سخنرانی خود جزییات زیادی در مورد نقشه راه بخش ایکس باکس مایکروسافت اعلام نکرد، اما سخنان وی به خوبی حکایت از جایگاه و اهمیت برند ایکس باکس و بخش گیمینگ مایکروسافت داشت. روند رو به رشد برند ایکس باکس از زمان روی کارآمدن اسپنسر شتاب بسیار خوبی پیدا کرده است و آنها توانسته‌اند با درس گرفتن از اشتباهات گذشته در رقابت با رقبا ورق را به نفع خود برگردانند.

منبع :

MSPU

1220 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , ,