Picsart-for-windows-10

نرم‌افزار ویرایش تصاویر PicsArts که جزو بهترین‌های استور ویندوز است، به‌روزرسانی جالب و مهمی دریافت کرد تا همچنان در این عرصه جزو بهترین‌ها باشد و احترام خود نسبت به مخاطبان را همچنان حفظ کند. برای اطلاع از جزییات این به روزرسانی با وینفون همراه باشید.

این به‌روزرسانی جدید، قابلیت جالبی را بانام AutoEdit را به نرم‌افزار اضافه می‌کند که همه کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند به‌سرعت و تنها با کلیک یک انگشت تغییرات جالبی را شاهد باشند. بلاگ این نرم‌افزار این ویژگی انحصاری را برای ویندوز ۱۰ شرح می‌دهد:
ما تصویری از یک زن را باحالت پرواز پسندیدیم و با استفاده از نقاشی پودری عکاسی کردیم، اما ما می‌خواستیم که این اتفاقی جالب‌تر باشد. باید برای این کار، گزینه “AutoEdit” را از نوارابزار پایین ویرایشگر کلیک کنید. این نرم‌افزار به‌سرعت فهرستی از زیباترین فیلترهای موجود برای بهتر شدن و بی‌نظیر شدن تصویر شما پیشنهاد می‌دهد، فیلترهای که جزو محبوب‌ترین و بالاترین فیلترها در بین کاربران است. بدین‌صورت با سریع‌ترین و آسان‌ترین حالت ممکن، تصویری با ویرایش عالی به دست شما خواهد رسید.

windowsupdate1-2

همچنین این شرکت، قابلیت دیگری را بانام Square Fit Tool اضافه کرده است. این نرم‌افزار برای تنظیم هماهنگی اندازه تصاویر و شکل‌دهی مناسب آن ایجادشده و درباره آن این‌گونه توضیح داده‌شده است:
شما می‌توانید رنگ‌های پس‌زمینه خود را تنظیم کنید، از حالت مات در تصاویر یا پس‌زمینه خود استفاده کنید، و با این کار تصاویر جالبی در دستان شما باشد. درنهایت با یک اطلاعیه به شما خبر داده می‌شود که ویرایش شما کامل شده است.
حال می‌توانید از لینک‌های زیر، نرم‌افزار PicsArt را نصب یا به‌روزرسانی کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 14.43 - 39.03 مگابایت
  • منتشر کننده : PicsArt Inc
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWSCENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هادی شریفی
پاسخ دهید دوشنبه 3 مرداد 1395

imo آپدیت شد ، دریافت کد درست شد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,