Pigboy-menu

پسر خوکی از بازی های جالبیست که در ویندوز ۱۰ به صورت یونیورسال وجود دارد و هر دودسته کاربران موبایل و دسکتاپ می توانند از آن بهره ببرند. باین بازی که بر اساس شخصیت پسریست که نمی داند پدرش کیست، او روزهای سخت کودکی را در کنار اسباب بازی هایش گذرانده و لباس خوک پوشیده است و از ذات انسانی خود دور شده است. این بازی به سبک دونده بی پایان است. کاربری که این بازی به سبک دونده بی پایان(endless runner) بایستی در مسیر خطرناک حرکت و به اندازه کافی خوک جمع آوری کند. گرافیک این بازی از نظر رنگ و نمایش جزییات در سطح خوبی قرار دارد. گیم پلی این بازی نیز روان است و به شما اجازه می دهد که به راحتی از بازی لذت ببرید. این عنوان رایگان که به صورت یونیورسال منتشر شده است می تواند دقایقی شما را سرگرم کند.

Pigboy-Game

لحظات اولی که وارد بازی می شوید با پسر خوکی و قسمتی از محیط بازی مواجه می شوید و همینطور با منویی که می توانید به راحتی وارد بازی شود. همچنین در این منو به رکوردهای بالا نیز می توانید دست پیدا کنید. صحبت از امتیاز دهی شد تا برای شما بگوییم که این بازی از مکانیسم جالبی برای امتیازدهی بازیکنان برخوردار است تا کاربران غیرفعال نشوند و خود را در بالای جدول نگه دارند. برخلاف بازی های دیگر که عملکرد کلی شما جایگاه شما را تعیین می کند، این بازی امتیاز هرروزه را ثبت می کند. امتیازات با عبور از هر مانع قارچی اضافه می شود.

Pigboy-Armor

تنظیم سرعت نیز در بالای صفحه نمایش قرار داده شده است و امتیاز شما نیز در گوشه راست قرار دارد. شما بایستی در این بازی خود را مجهز کنید و در مسیر به گونه ای پیش بروید تا پسرخوکی را از برخورد با قارچ هایی که در مسیر وجود دارند محافظت کنید. در بالای تصویر گزینه ای برای افزایش سرعت بازی قرار دارد که بنابرمهارت خودتان می توانید ان را افزایش یا کاهش دهید. با افزایش سرعت بازی نیز واکنش های پسرخوکی بهتر می شود.

Pigboy-Ninja

امیدواریم از این بازی لذت ببرید و دقایقی از دغدغه های روزانه شما کاهش یابد.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 15 مگابایت
  • حجم : 15 مگابایت
  • منتشر کننده :Bracer Jack
  • پشتیبانی از رم 512 :بله
  • نسخه ی تحت اندروید :خیر
  • نسخه ی تحت iOS :خیر
منبع : وینفون
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,