Pillars of Eternity یک بازی کلاسیک قدیمی به سبک RPG است که توسط افراد با استعداد در Obsidian Entertainment طراحی شده و اکنون برای اکس باکس وان در دسترس است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون با ما همراه باشید.

بازی Pillars of Eternity در ابتدا یک پروژه در سایت Kikstarter بود. شرکت Obsidian Entertainment توانست سبک RPG قدیم را با اجرا کردن این بازی روی کامپیوتر زنده کند. این عنوان اساسا جانشینی برای بازی‌هایی همچون Baldur’s Gate و Icewind Dale است. اگر شما این بازی پیچیده با سبک RPG قدیم را از دست داده‌اید ناامید نشوید زیرا این بازی اکنون برای اکس باکس وان با قیمت ۴۹.۹۹$ در دسترس است.

این کمپانی از کمپین‌ها برای جمع آوری سرمایه استفاده کرد تا تیم محتاج به ناشر نباشد و توانست با Paradox Interactive (یک از بزرگ‌ترین ناشرها ) همکاری خود را آغاز کند. حال این بازی از کامپیوتر به اکس باکس انتقال پیدا می‌کند.

پس از ساعت‌ها تلاش برای خلق شخصیت‌های جدید بازی، شما در محله Eora به بازی خواهید پرداخت. گزینه‌های شخصی سازی و گفت و گو های بسیاری وجود دارد که شخصیت‌ها را به زندگی واقعی نزدیک‌تر می‌کند.

نظرات خود را در این باره با ما درمیان بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

288 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,