hololens-lowe

مایکروسافت به تازگی از همکاری با Lowe یک شرکت طراحی و فروش لوازم خانگی، خبر داد. در این همکاری هر دو شرکت متعهد شده اند که برای بهبود خدمات ارائه شده به مشتریان با استفاده از واقعیت افزوده تلاش کنند. حال برای این بهبود تجربه ی استفاده مشتریان، راهکارهایی جدید در نظر گرفته شده است. با وینفون همراه باشید.

شبکه های اجتماعی در راستای رسیدن به آنچه دلخواه مشتریان است، راه بسیار جالب و خوبی است که در این میان برخی شبکه های اجتماعی در ارائه ی طراحی ها و ذهنیات جالب مشتریان کمی جلوتر هستند. اکنون به نظر می رسد شرکت طراحی Lowe قصد دارد تا اطلاعاتی را از شبکه های اجتماعی مثل Pinterest به وسیله شبکه Deep Neura جمع آوری کرده و با تصورات مردم و خانه ی رویاهای آن ها آشنا شود. بعد از جمع آوری این اطلاعات، نزدیک تر کردن آن به حقیقت با استفاده از ابزار هالوگرام هدف بعدی این شرکت است.

این یکی از توانایی های هالولنز و کمک به طراحی داخلی خانه هاست و در صورتی که مشتریان بتوانند همزمان از کرتانا در کنترل خانه ی خود استفاده کنند، این همکاری جذاب تر نیز خواهد شد ولی بهرحال باید منتظر ویژگی ها و قابلیت های دیگری که هالولنز برای این شرکت طراحی به ارمغان می آورد نیز باشیم. اما در حال حاضر و استفاده از شبکه های اجتماعی و هالوگرام برای طراحی خانه ها، ایده ی جالبی به نظر می رسد که می تواند راه خوبی برای تحقق رویاهای میلیون ها انسان در فضای واقعی باشد.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sanimo
پاسخ دهید چهارشنبه 7 مهر 1395

دوستانی که حلقه فست هستن بیلد جدید اومده دانلود کنن
دوستان وینفونی اطلاع رسانی کنی
۱۴۹۳۶

kmh
پاسخ دهید جمعه 9 مهر 1395

Pinterest هنوز نرم افزارشو واسه ویندوز موبایل نداده..
این تلاوتا بهش نیومده😒

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,