PlanetSide Arena بازی جدید استودیوی دی بریک (Daybreak) که اوایل این هفته از آن رونمایی شد. بازی در تاریخ سه‌شنبه 9 بهمن ماه 1397 مصادف با 29 ژانویه 2019 میلادی بر روی استیم منتشر خواهد شد و شامل طیف وسیعی از حالت‌های بازی (از جمله حالت بتل رویال) می‌شود. طبق گفته سازندگان، حالت بتل رویال بازی توانایی پشتیبانی از هزار بازیکن در هر مسابقه را دارد.

جی هام (Ji Ham)، رئیس استودیو دی بریک گیمز، در بیانیه‌ای توضیحات زیر را در خصوص بازی اظهار کرد:

PlanetSide یک سری بنیادی است که جهان گیمینگ را با نبردهای حماسی اول شخصی واقعی آشنا کرد. ما خوشحالیم که PlanetSide Arena را به عنوان قدم بعدی در گسترش این فرنچایز معرفی کنیم. ما به سرمایه‌گذاری و توسعه دیدگاه خود در مورد آینده کل جهان PlanetSide ادامه خواهیم داد.

اندی سایتس (Andy Sites)، تهیه‌کننده اجرایی بازی نیز در ادامه افزود:

می‌توانم به راحتی بگویم که هیچ عنوان تیراندازی چندنفره دیگری وجود ندارد که بتواند عمق بازی و مقیاس عظیم PlanetSide را تکرار کند. PlanetSide Arena با حالت‌های جدید خود، تکنولوژی‌های جدید و نیز محتویات جدید در مقیاسی که فقط PlanetSide قادر به ارائه آن است،  به گسترش و رشد فرنچایز خواهد پرداخت.

نیک سیلوا، تهیه‌کننده عنوان PlanetSide 2 نیز در این خصوص توضیحاتی را ارئه کرد که در ادامه می‌خوانید:

این برای تیم ما بسیار عالی است که شاهد رشد PlanetSide باشیم. PlanetSide Arena چیزی جدید را به طرفداران ارائه می‌دهد که با حفظ و توسعه بر مبنای تمام ویژگی‌هایی که PlanetSide 2 را اینقدر منحصر به فرد کرده توسعه یافته است: میدان جنگی با مقیاس عظیم، حرکت و جابجایی روان، مکانیزم‌های نبرد و سلاح‌ها و وسایل نقلیه نمادین. این یک پیروزی بزرگ برای همه ما به شمار می‌رود که بازی‌بازان بیشتری را به این فرنچایز معرفی کنیم.

نسخه The Sanctuary Assault Edition بازی که شامل بتل پس سیزن 1 و ست Assault Armor می‌باشد با قیمت 20 دلار عرضه می‌شود. نسخه Legendary Edition که شامل بتل پس سیزن 1، سه ست Class Armor (Engineer، Assault و Medic)، و یک هاوربایک M-20 Tempest می‌شود با قیمت 40 دلار عرضه می‌گردد. در صورت پیش خرید هر کدام از نسخه‌های بازی به نسخه بتای محدود دسترسی خواهید داشت و طبق گفته سازندگان، بازی‌بازان “وفادار” PlanetSide 2 نیز به این نسخه دسترسی خواهند داشت. در ادامه می‌توانید تریلر مربوط به این بازی را مشاهده کنید. به عنوان یادآوری باید گفت که عنوان PlanetSide 2 بر روی کنسول پلی‌ استیشن 4 نیز در دسترس قرار دارد ولی هنوز خبری در خصوص پورت کنسولی PlanetSide Arena از سوی سازندگان منتشر نشده است.

در ادامه جهت آشنایی بیشتر، توضیحات رسمی بازی در صفحه استیم آن را می‌خوانید:

وارد PlanetSide Arena شوید و به صورت آنلاین در این عنوان تیراندازی علمی تخیلی چندنفره عظیم مبارزه کنید. کلاس خود را انتخاب کنید، جت پک را شارژ کنید و وارد یک میدان جنگ شلوغ از Auraxis  شوید که از تاریخ 29 ژانویه 2019 شروع خواهد شد.

تمام نسخه‌های پیش خرید PlanetSide Arena شامل سیزن 1 بتل پس می‌باشد که خود حاوی انواع سلاح‌های الحاقی، ست آرمورها، و نقشه‌های برای سفارشی کردن سبک بازیتان خواهد بود. سیزن 1 بازی شامل دو حالت عمده زیر خواهد بود:

  • Massive Clash (جنگ گروهی 250 در مقابل 250 نفر)
  • بتل رویال (تجربه تک نفره و یا تیم‌های 3 نفره)

اگر می‌خواهید تا به شماره یک تبدیل شوید، باید وارد قانون Arena شوید.

در Massive Clash وارد یک جنگ 250 در مقابل 250 بازیکن در میادین نبرد شوید و یا با تکیه بر خود یا همراه با یگان خود از خشونت افسارگسیخته‌ی بتل رویال جان سالم به در برید. هر فصل چشم به راه حالت‌های جدید باشید که این حالت‌ها شامل Search and Destroy، Deathmatch، Global Conquest و سایر موارد می‌شود.

میادین نبرد کلاسیک و سنتی توسط کلاس‌های متنوع و سبک‌ بازی‌های مختلف به استقبال آینده می‌روند. هر کلاسی شامل Assault، Engineer و Combat Medic، قابلیت‌های منحصر به فرد خود را دارند که برای حکمفرمایی شما در Arena ساخته شده‌اند.

انتخاب گسترده‌ای از میان وسائل نقلیه آینده در اختیار خواهید داشت: تانک‌ها، ATVها، جت پک‌ها و غیره؛ این وسائل نقلیه شما را به فراتر از نبردهای پیاده‌نظام مدرن خواهند برد. به دل آسمان بزنید و بارانی از مرگ را به پایین سرازیر کنید و یا میدان رقابت را زیر پاهای خود به گرد و خاک بکشانید.

بیش از 500 بازیکن در مناطق جنگی عظیم و ویران شده به نبرد خواهند پرداخت؛ در مقیاسی که نسبت به سایر عناوین آرنا بی‌نظیر است.

نظرات خود در مورد این بازی را با وینفون به اشتراک بگذارید.

منبع :

WCCFTECH

281 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,