plants-vs-zombies-garden-warfare-2-now-available-for-download-on-xbox-one

همانطور که می دانید بازی Plants vs Zombies: Garden Warfare 2 که نسخه دوم سری بازی های جذاب Plants vs Zombies است، در کنفرانس مایکروسافت به صورت رسمی معرفی شد و گفته شد که در ابتدای سال ۲۰۱۶ برای کنسول های PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد. دو ماه پیش نسخه ی بتای این بازی منتشر شد و هم اکنون نسخه ی اصلی این بازی جذاب در دسترس کاربران اکس باکس وان است و می توانند آن را دریافت کنند. 

Plant-vs-Zombie-Garden-Warfare-7-HD-Wallpaper

نسخه ی اول این بازی بازی زیبا برای اولین بار در ژوئن سال ۲۰۱۴ عرضه شد و با این که در آن شاهد گرافیک و اتفاقات چندان هیجانی نبودیم باز هم توانست توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند. در این بازی گیاهان پر قدرت و مختلفی در مقابل زامبی ها قرار گرفته و به مبارزه با یکدیگر می پردازند. شما می توانید در هر گروهی که دوست دارید قرار گرفته و از بین کلاس های متفاوتی که در اختیارتان قرار دارد یکی را برای مبارزه انتخاب کنید.

Plants-vs.-Zombies-Garden-Warfare-2

در این نسخه از بازی نیز همانند گذشته می توانید در دو طرف زامبی ها و گیاهان قرار گرفته و با دشمن مقابل خود مبارزه کنید.این نسخه از بازی از حالت های مختلفی تشکیل شده است که هر یک از آن ها ویژگی های مختص به خود را دارند. در نسخه ی اول اکثرا قدرت در دست گروه گیاهان است و آن ها همیشه شانس بیشتری برای پیروز شدن در نبرد ها دارند, اما این بار قرار است این روال تغییر کرده و بازی هیجان بیشتری به خود بگیرد.

کاربران می توانند با کلیک بر باکس زیر به صفحه ی دریافت این بازی هدایت شوند.

Xbox_One_logo.svg_

منبع : وینفون
1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mikail
پاسخ دهید پنجشنبه 6 اسفند 1394

واااااااای این بازی عالیه .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,