اگر تا به امروز به هر دلیلی فرصت پیدا نکرده‌اید تا بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege را تجربه کنید، نگران نباشید زیراکه خبرهای خوبی برای شما داریم. در ادامه برای شنیدن خبرهای خوب همراه وینفون باشید.

طرفداران و علاقه مندان به سبک تیراندازی آنلاین و به خصوص بازی  Tom Clancy’s Rainbow Six Siege از تاریخ 25 تا 29  مرداد (16 تا 20 آگوست میلادی) می‌توانند این عنوان زیبا را روی کنسول یا سیستم عامل خود به رایگان تجربه کنند.

برای افرادی که پلتفرم رایانه شخصی را در اختیار دارند، با استفاده از لانچر Uplay می‌توانند نسخه رایگان این عنوان را بازی کنند. دارندگان کنسول پلی استیشن 4 با اشتراک پلی استیشن پلاس و ورود به صفحه‌ی این بازی در پلی استیشن استور می‌توانند نسخه آزمایشی را بازی کنند. دارندگان کنسول ایکس باکس وان بدون نیاز به اشتراک ایکس باکس لایو گلد می‌توانند با ورود به صفحه ی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege در فروشگاه ایکس باکس، این عنوان زیبا را تجربه کنند. دارندگان ایکس باکس توجه داشته باشید که اگر قصد خرید این بازی را دارید باید اشتراک ایکس باکس لایو گلد داشته باشید.

پیش دانلود این عنوان برای رایانه‌های شخصی از تاریخ 14 آگوست و برای کنسول ایکس باکس وان از تاریخ 16 آگوست شروع می‌شود. اگر قصد خرید نسخه کامل Tom Clancy’s Rainbow Six Siege را دارید، در ادامه تاریخی که این عنوان شامل تخفیف می‌شود را برای شما کاربران وینفون لیست کرده‌ایم.

  • رایانه‌های شخصی (از طریف لانچر Uplay) –  – از تاریخ 16 تا 27 آگوست
  • رایانه‌های شخصی (از طریف فروشگاه استیم ) –  – از تاریخ 16 تا 20 آگوست
  • ایکس باکس وان –  – از تاریخ 16 تا 27 آگوست
  • پلی استیشن 4 –  – از تاریخ 14 تا 25 آگوست

همه‌ی این تخفیفات به خاطر رویداد Operation Grim Sky فصل سوم این عنوان است که در تاریخ 17 تا 19 آگوست میلادی در جشنواره Six Major Paris رونمایی خواهد شد. علاقه مندان می‌توانند از طریق Twitch این رویداد را به صورت زنده تماشا کنند.

منبع :

GAMESPOT

144 پست
رسول امینی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,