Jootix.ir-پوستر-بازی-سگ-های-نگهبان-۲-–-۲-Watch-Dogs

امروز شرکت Ubisoft از طرح جدیدی برای دارندگان اکس‌باکس وان پرده برداشت که به‌موجب آن، دارندگان این کنسول می‌توانند عنوان تازه عرضه‌شده‌ی Watch Dogs 2 را در یک بازه‌ی زمانی یک هفته‌ای که از ۲۴ ژانویه شروع می‌شود، تجربه کنند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

البته در این بازه‌ی زمانی یک هفته‌ای، شما تنها اجازه‌ی دانلود بازی را دارید و برای اجرای آن تنها به شما ۳ ساعت وقت داده می‌شود تا این بازی را امتحان کنید. البته در این نسخه، تمام ویژگی‌های بازی اصلی اعم از بخش داستانی، بخش چندنفره(مالتی پلیر) و دیگر محتوای بازی قابل دسترسی است اما همانطور که می‌دانید، در این بازه‌ی زمانی نمی‌توان تمام بخش‌ها را به صورت مفصل بازی کرد. لازم به‌ذکر است که طبق گفته‌ی یوبی‌سافت، تمام دستاوردهای شما در این بازی ذخیره می‌شود و با خرید نسخه‌ی اصلی، دیگر نیازی نیست بازی را از ابتدا انجام دهید.

در ادامه می‌توانید تریلر رسمی یوبی‌سافت برای Watch Dogs 2 که به صورت رایگان منتشر می‌شود را مشاهده کنید.

Watch Dogs 2 ادامه‌ای بر نسخه‌ی اول این بازی است که داستان آن توسط شخصیت دیگری روایت می‌شود. تمرکز این بازی بر روی تکنولوژی و هک است و شما در این بازی در نقش یک هکر کارکشته قرار دارید و باید سعی کنید با استفاده از هک‌کردن، در پیش‌برد اهداف‌تان گام بردارید.

آیا نسخه‌ی دوم Watch Dogs را بازی کرده‌اید؟ به‌نظر شما کدام نسخه بهتر از این سری بهتر روایت شده است. دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

ONMSFT

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,