در مصاحبه جدیدی با Daily Star Online، کارگردان بازی فورتزا هورایزن 3 آقای رالف فولتون اظهار داشته‌اند که پروژه بعدی استودیو با ایکس باکس وان ایکس به عنوان پلتفرم پیش‌رو توسعه می‌یابد. با وجود این که استودیو Playground به عنوان توسعه دهنده سری فورتزا هورایزن شناخته شده و به نظر می‌رسد که در حال حاضر روی فورتزا هورایزن 4 کار می‌کند، خبر رسیدن بازی جهان‌باز RPG جدیدی نیز از این استودیو به گوش می‌رسد. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

فولتون با توجه به پروژه بعدی استودیو گفت:

سهولت توسعه در ایکس باکس وان ایکس واقعا پلتفرم توسعه‌ای بزرگی را فراهم می‌کند که نه تنها برای خود کنسول بلکه برای کل خانواده دستگاه‌ها و حتی کامپیوتر های شخصی مورد استفاده است.

او در ادامه صحبت های خود از آسانی توسعه بازی برای ایکس باکس وان ایکس گفت و این که تمامی کنسول های خانواده ایکس باکس وان از مزیت های آن بهره‌مند خواهند شد.

همانطور که ما روی پروژه فعلی خود کار می‌کنیم که در حال حاضر برای شما مشخص نیست اما استودیوی ما را مشغول کرده، باید بگوییم که ما آن را با ایکس باکس وان ایکس به عنوان پلتفرم ‌پیش‌رو می‌سازیم. ما این کار را به خاطر جدید و قدرتمند بودن ایکس باکس وان ایکس انجام نمی‌دهیم! بلکه همانطور که قبلا گفتیم، توسعه با این کنسول آسان است و ابزارهای فوق‌العاده‌ای در ChuckWalla آن وجود دارد.

این بدین معناست که تمامی کنسول های خانواده ایکس باکس وان از مزیت های تصمیم ما بهره‌مند خواهند شد. کنسول های ایکس باکس چه نسل هشتم و چه نسل هفتم همیشه برای کار خوب بودند اما ایکس باکس وان ایکس ابزاری معرکه برای توسعه دهندگان و هم‌چنین گیمرها است.

متاسفانه ما نمی‌دانیم که منظور فولتون از پروژه بعدی فورتزا هورایزن 4 است یا بازی Fable اما صد در صد Fable در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد. به هر حال، ممکن است هر دو پروژه به صورت هم‌زمان در دستور کار باشد و ما نیز امیدواریم که به زودی خبر ساخت فورتزا هورایزن 4 را بشنویم.

لطفا دیدگاه و نظرات خود را در این باره با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPU

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,