_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

SOMA عنوان انحصاری پلی‌استیشن ۴ به اکس باکس وان می‌آید اکس باکس غنی تر می شود!

وقتی که نسل هشتم کنسول‌های بازی وارد بازار شدند، بسیاری از توسعه‌دهندگان کوچک به سمت پلی‌استیشن ۴ رفتند و بسیاری از عناوینشان را به طور انحصاری برای این کنسول راه‌اندازی کردند. با این حال مایکروسافت به تازگی موج جدیدی در بازار کنسول‌ها ایجاد کرده که به نظر می‌رسد بسیاری از آن‌ها به سمت برنامه ID@Xbox بیایند. آخرین عنوانی که به‌زودی خود را نشان خواهد داد، بازی ترسناک SOMA است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

بر اساس لیست منتشر شده PEGI، آزانس رتبه‌بندی بازی‌های اروپایی، SOMA به اکس باکس وان می‌آید. رتبه این بازی کمی بالاست اما تعجبی وجود ندارد چرا که محتوای آن علت اصلی این رتبه است. SOMA یک بازی ترسناک علمی تخیلی است که در سال ۲۰۱۵ توسط Frictional Games عرضه شد. این یک داستان ناگوار در مورد هویت، آگاهی و انسان بودن است.

رادیو قطع است، غذا تمام شده است و ماشین‌ها فکر می‌کنند که انسان‌اند! تاسیسات زیرآبی PATHOS-II از انزوا رنج می‌برد و در این حین ما باید تصمیمات سختی را اتخاذ کنیم. چه می‌شود کرد؟ چه چیزی برای مبارزه باقی مانده است؟

وارد دنیای SOMA شوید و با وحشت دفن شده در اعماق اقیانوس روبرو شوید. از پایانه‌ها و اسناد محرمانه برای کشف حقیقت در این هرج و مرج استفاده کنید. به دنبال آخرین ساکنان باقی‌مانده بگردید و در رویدادهایی که سرنوشت ایستگاه را تعیین می‌کند، شرکت کنید اما مواظب باشید، خطر در هر گوشه کمین کرده است و انسان‌های فاسد، موجودات پیچیده و ربات‌های دیوانه قصد از بین بردن شما را دارند. شما باید راهی برای مقابله با تمامی آنان پیدا کنید. فقط به یاد داشته باشید که هیچ جنگی وجود ندارد یا شما از دشمنان پیشدستی می‌کنید و یا فرار را بر قرار ترجیح می‌دهید. انتخاب با شماست!

نظرات خود را در این‌باره با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ss
پاسخ دهید شنبه 18 شهریور 1396

ای کاش gran turismo بیاد !!! 😀

    كيان زرعكانی
    پاسخ دهید شنبه 18 شهریور 1396

    فورتزا رو داریم که برادره من 🙂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,