xbox-one-scorpio

در ماه های اخیر در بازار آمریکا اکس باکس وان از پلی استیشن ۴ پیشی گرفته بود اما در تعطیلات زمستانی نتوانست به راه خود ادامه دهد. با وینفون همراه باشیداگرچه انتظار مایکروسافت ادامه ی موفقیت های کنسول جدید اکس باکس وان اس در فروش و پیشی گرفتن از پلی استیشن ۴ پرو بود، اما انتظارها در تعطیلات زمستانی راه به جایی نبرد و سونی جایگاهی که مدتی در اختیار اکس باکس قرارداده بود را پس گرفت.

آمار گروه NPD درباره فروش هالیدی کنسول ها نشان می دهد، PS4 برنده ی فروش این زمان بوده است و شکست خود در جمعه ی سیاه را جبران کرده و مخاطبلن در این مدت، این دستگاه را بیشتر پسندیده اند و یا بیشتر هدیه داده اند.

البته این امار و تایید مایکروسافت نشان از رشد فروش نقطه ای سالانه اکس باکس می دهد و ماه دسامبر بیشترین فروش این کنسول در امریکا اتفاق افتاده است و با اینکه اکس باکس وان اس در نیمه دوم ۲۰۱۶ بالاترین فروش را رقم زده و در ماه های مختلف عرصه را در دست گرفته بود، باید دید در ادامه ی راه چه اتفاقاتی در رقابت این دو رقم خواهد خورد.

سونی هفته گذشته اعلام کرد بیش از ۵۳ میلیون دستگاه پلی استیشن به فروش رسانده است و امار مایکروسافت نشان دهنده ی میزان اختلاف این دو کنسول است.

منبع :

THURROT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  HaMeD
  پاسخ دهید شنبه 25 دی 1395

  خوب مایکروسافت چندتا اکس باکس فروخته؟؟؟

   هادی اکبری زاده
   پاسخ دهید شنبه 25 دی 1395

   سلام، اعلام نکردن هنوز عزیز

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , ,