در حالی که غول های کنسول سازی دنیا در حال آماده کردن خود برای رونمایی کردن از برنامه های پشت پرده خود هستند تا خود را برتر از رقیب نشان دهند و فروش بیشتری داشته باشند، دوستی و صمیمیت نیز در میان تمام رقابت های آن ها نمایان است. در کمتر از یک ساعت دیگر کنفرانس مایکروسافت شروع خواهد شد و در این مدت، سونی برای مایکروسافت آرزوی موفقیت کرده است.

چهار روز پیش، فیل اسپنسر مدیر بخش اکس باکس مایکروسافت در خطاب به یکی از توییت های شرکت سونی از آن ها تشکر کرد و در ادامه نوشت ای تری خوبی را برای این شرکت آرزو می کند.

امروز نیز، مدیر بخش پلی استیشن سونی در پاسخ به این توییت فیل اسپنسر با کمال احترام و صمیمیت پاسخ داد که ای تری همواره جذاب و زیباست؛ در آن موفق باشید.

امروز، در ساعت یک و نیم بامداد کنفرانس ای تری ۲۰۱۷ مایکروسافت آغاز خواهد شد و این کمپانی بزرگ از کنسول جدید خود به نام اکس باکس اسکورپیو رونمایی خواهند کرد. برای آگاهی از خبر های مربوط به ای تری و مطالعه وبلاگ نویسی زنده، وینفون را در ساعت آغاز کنفرانس دنبال کنید.

منبع :

DUALSHOCKERS

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,