امروز شرکت PLEX اعلام کرد که پشتیبانی از شبکه های تلویزیونی آنلاین را برای ایکس باکس وان و کلاینت مدیا‌پلیر خود در ویندوز دسکتاپ (PMP) را آغاز کرده است. بنابراین از این پس می توانید به‌وسیله تلویزیون آنلاین PLEX و یک دستگاه DVR و با استفاده از یک آنتن و یک تینونر دیجیتال، شبکه های مختلف تلویزیون را ببینید و در صورت نیاز، آن ها را با کیفیت بالا ضبط کنید.

راهنمای برنامه‌های بصری و قابل تنظیم این شرکت از کانال های موجود در بیش از 70 کشور مختلف پشتیبانی می کند که شامل تمام انواع شبکه های تلویزیونی آمریکا مانند ABC ،NBC ،CBS ،FOX ،CW و همچنین برنامه های محلی، اخبار و ورزش‌ها است. علاوه بر این موارد آن‌ها پشتیبانی از بسیاری دیگر از شبکه های سایر نقاط جهان مانند CBC ،BBC ،ITV ،TELEMUNDO و UNIVISION را نیز به برنامه خود افزوده اند.

در ادامه، امروز PLEX ویژگی جدیدی را به برنامه Roku، نسخه وب PLEX و PMP خود افزود که از این ویژگی ها می‌توان به قابلیت تغییر کامل زبان را نام برد. اگر شما هم جزو افرادی نیستید که برای مشاهده برنامه ها در این برنامه از دستگاه DVR و پخش کننده های چند رسانه‌ای استفاده می‌کنند، می‌توانید از روش‌های دیگر مانند استفاده از ایکس باکس وان، برنامه Roku، نسخه وب Amazon Fire TV ،PLEX، برنامه اندروید و IOS این شرکت و Apple TV برای استفاده از این ویژگی های جدید، مشاهده و ضبط برنامه های مورد علاقه‌تان استفاده کنید.

منبع :

MS POWERUSER

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,