اگر شما ترجیح می‌دهید از Kodi برای استفاده از رسانه های خود استفاده کنید، افزونه Plex در حال حاضر برای همه کاربران در دسترس است. پیش از این شما باید یک حساب Plex Pass برای استفاده از افزونه رسمی Kodi می داشتید، اما این اجبار حذف شده است، البته اگر حساب نداشته باشید تمام ویژگی ها در دسترس نیستند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

افزونه Plex پیش از این صرفا در دسترس کاربرانی بود که دارای حساب کاربری Plex Pass بودند، اما اکنون دسترسی به این افزونه برای تمامی کاربران میسر شده است.

با افزونه Plex برای Kodi شما می توانید Kodi را در صفحه بزرگ توسط Plex Media Server تجربه کنید و شما را قادر به سازماندهی و دسترسی به رسانه های زیبای خود در هر دستگاه، هر کجا و هر زمان می کند.

Plex دارای برنامه پخش کننده رسانه ای خود برای تلویزیون است، اما باید پذیرفت که Kodi پادشاه صفحات بزرگ است. افزونه جدید برای Kodi از تیم Plex به شما بهترین را در هر دو جهان می دهد و شما را از تغییر بین دو برنامه Kodi و Plex بی نیاز می کند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 154 مگابایت
  • منتشر کننده : XBMC Foundation
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWSCENTRAL

812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,