همین چند روز قبل بود که افزونه های GetThemAll، Enhancer for Youtube و Video Downloader Professional برای مرورگر مایکروسافت اج در استور ویندوز ۱۰ در دسترس قرار گرفتند. اکنون امروز با خبر شدیم که دو افزونه محبوب دیگر به نام های Popup Blocker و Bitwarden نیز به زودی راه خود را به سوی مرورگر اج باز خواهند کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

نخستین افزونه، Popup Blocker است که پاپ آپ های ناخواسته که در وب سایت ها باز می شود را مسدود می کند تا تجربه وب گردی بهتری داشته باشید. افزونه دیگر، Bitwarden است که یک سرویس مدیریت رمز عبور به شمار می آید و اطلاعات کاربری شما را ذخیره خواهد کرد.

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، وب سایت های هر دو شرکت عبارت “به زودی” را در زیر صفحه دانلود این افزونه ها نمایش می دهند که نشان می دهد به زودی شاهد عرضه آن ها برای مرورگر اج خواهیم بود.

مایکروسافت در سال گذشته از قابلیت پشتیبانی از افزونه برای اج، مرورگر پیش فرض ویندوز ۱۰ رونمایی کرد. در ابتدا افزونه های زیادی برای این مرورگر در دسترس قرار نداشت ولی در ماه های اخیر افزونه های بسیاری برای ان عرضه شده اند که نشان می دهد توسعه دهندگان این مرورگر را به رسمیت شناخته اند. ما همچنان امیدواریم که در آینده افزونه های بیشتری برای این مرورگر در دسترس قرار بگیرد.

منبع :

WINDOWS LATEST

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sadegh
پاسخ دهید دوشنبه 19 تیر 1396

افزونه Loadkit چی شد پس؟؟
مشکل از کجاست؟ مایکروسافت یا مهرزاد چهراز؟؟
پیدا کردم… مثکه مایکروسافت هنوز اجازه عمومی برای افزونه‌ها نداده! بعد از یکسال هنوز تو این وضعیته!

    مهرزاد
    پاسخ دهید دوشنبه 19 تیر 1396

    همونطور که اشاره کردین، در حال حاضر روند به این صورت هست که توسعه دهنده ها، لینکی از افزونه خودشون برای سایر مرورگرها رو برای تیم MS Edge ارسال میکنند و در صورتی که این تیم از افزونه خوشش بیاد و مطابق سیاست های اونها باشه، برای انتشار پیگیری میکنند که تا به حال این مورد برای افزونه لودکیت اتفاق نیفتاده. یک سال و نیم هست که این افزونه برای مرورگرهای دیگه منتشر شده و منتظر اجازه انتشار برای MS Edge هست.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,