یکی از عناوینی که کاربران اکس باکس وان انتظار آن را می کشند Lego Marvel Super Heroes 2 است، عنوانی که مانند دیگر بازی های لگو مخاطب و طرفداران خاص خود را دارد. امروز برای این دسته از کاربران خبر خوشی داریم، از امروز پیش خرید نسخه دیجیتالی این بازی آغاز شده است.

Lego Marvel Super Heroes 2 در حقیقت ادامه نسخه اول بازی یعنی LEGO Marvel Super Heroes است که برای اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ منتشر شده بود، این بازی البته روند عنوان LEGO Marvel`s Avengers را دنبال می کند.

اگر به خاطر داشته باشید LEGO Marvel`s Avengers بیش تر بر اساس روند داستانی فیلم های اکشن Marvel ساخته بود و الهام چندانی از کتاب های کمیک نگرفته بود.

توصیف بازی در چند سطر چنین خواهد بود:

زمان عامل تعیین کننده ای است! به فوق قهرمانان و یا ضد قهرمانان دلخواه خود از اعصار و داستان های مختلف ملحق شوید. در ادامه عنوان قبلی همراه با Kang در زمان سفر کنید!

در نقش Guardians of the Galaxy، اسپایدرمن، Thor، هالک، Black Panther، کاپیتان مارول، Doctor Strange، Carnage، Green Goblin و چند جین دیگر از قهرمانان و ضدرقهرمانان Marvel ظاهر شوید.

در میان سرزمین های گوناگون از مصر باستان گرفته تا غرب قدیم، سیاره هالک، و نیویورک ۲۰۹۹ سفر کنید، کاراکترها و اشیا را در قرون مختلف سفر دهید.

و دست آخر به واسطه حالت نبرد که به این سری اضافه شده، دوستان و اعضا خانواده می توانند در مقابل هم مبارزه کنند، و قهرمان میدان نبرد رو در رو شوند.

LEGO Marvel Super Heroes 2 در دو نسخه معمولی و دلوکس عرضه خواهد شد، که نسخه دلوکس شامل یک فصل اولیه تمامی محتوای قابل دانلود آینده نیز است.

این عنوان در تاریخ ۱۵ نوامبر منتشر خواهد شد، اما می توانید از این لینک پیش خرید خود را انجام دهید.

 

منبع :

ONMSFT

1187 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,