مایکروسافت امروز یک رویداد در زمینه پلتفرم واقعیت ترکیبی خود برگزار خواهد کرد، در نتیجه این شرکت اجازه داده تا ساعاتی پیش از این رویداد جزییات بیشتری از هدست واقعیت ترکیبی سامسونگ منتشر شود. پیش از این اطلاعاتی در مورد این هدست واقعیت ترکیبی به بیرون درز کرده بود، اما امروز اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های سخت افزاری، قیمت و نام این هدست نیز به بیرون درز کرده است. برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.هدست واقعیت ترکیبی سامسونگ اودیسه نام گرفته است، پس تا اینجا نام این هدست نیز مشخص شده است، اما در مورد سخت افزار این هدست باید اشاره کنیم که ویژگی های سخت افزاری این محصول نشان می‌دهد که با یک هدست بالارده مواجه خواهیم بود.

نمایشگرهای این هدست از رزولوشن 2880×1600 برخوردار هستند که در قیاس با رزولوشن دیگر هدست های ویندوزی که عموما 1440×1440 هستند به‌مراتب بیشتر است. نمایشگر این هدست نیز از نوع اولد بوده که در قیاس با نمایشگرهای LED موجود در هدست های ارزان قیمت تر، کنتراست بهتری را فراهم می‌آورد، این نمایشگر زاویه دید 110 درجه را دارا است که عددی مناسب است. یکی از نکات برجسته هدست سامسونگ در قیاس با دیگر هدست های ویندوزی وجود هدفون با کیفیت AKG است، که می‌تواند به برگ برنده آن در مقابل رقبا بدل گردد، چراکه دیگر هدست های واقعیت ترکیبی ویندوز که تاکنون معرفی شده اند فاقد هدفون بوده اند.البته تمامی این ویژگی ها برای جیب کاربر هزینه خواهد داشت، چرا که ظاهرا سامسونگ قیمت 499 دلاری را برای هدست خود درنظر گرفته است که در قیاس با دیگر نمونه های معرفی شده قیمت به‌مراتب بالاتری است.

مایکروسافت درنظر دارد تا هدست واقعیت ترکیبی سامسونگ را در رویداد امروز خود معرفی کند، اما ظاهرا برخلاف بیشتر هدست های واقعیت ترکیبی ویندوزی که در تاریخ 17 اکتبر یعنی حدودا دو هفته دیگر از راه خواهند رسید، هدست سامسونگ در تاریخ 6 نوامبر وارد بازار خواهد شد.

اگر از علاقمندان واقعیت ترکیبی هستید، امروز حتما همراه وینفون بمانید تا اخبار بیشتر از رویداد واقعیت ترکیبی مایکروسافت را به‌شما ارایه دهیم.

 

منبع :

MSPU

1146 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,